Pod křídly zkušených

Promon

Kontakt

Václavské náměstí 806/62
Praha 1 110 00

mobilní telefon: 778 034 300
prochova@reality11.cz
počet nabídek: 53

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře

Promon reality s.r.o.
zastoupena: Monika Prochová

Sidlo:
Václavské náměstí 806/62
Praha 1 110 00
IČ: 03453553
DIČ: CZ03453553

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 231971

Tato kancelář Reality 11 je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Naše nemovitosti

Pronájem bytu, Praha - Hostivař, 3+kk, 57 m2

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem bytu 3+kk o ploše 57 m², v 2.NP/3.NP, cihlového domu v ulici Dolnoměcholupská na Praze 10 - Hostivař. Byt..

14 999 Kč za měsíc+ 1500,- poplatky+ elektřina na nájemce

Prodej pozemku, Rokycany - Borek, Komerční výstavba, 23359 m2

Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemků v Rokycanech v průmyslové zóně Rokycany Jih (Pod Kotlem), náležící do katastrálního území Rokycany,..

1 200 Kč za m2

Pronájem bytu, Praha - Hostivař, 2+kk, 40 m2

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem bytu 2+kk, 40 m², v ulici Dolnoměcholupská na Praze 10 - Hostivař se zahrádkou ke společnému užívání..

12 000 Kč za měsíc+1500,- poplatky

Prodej bytu, Praha - Stodůlky, 3+1, 81 m2

Reality 11 Vám zprostředkují prodej bytu 3+1 s lodžií, 81m² po celkové a nákladné rekonstrukci v atraktivní lokalitě Praha 5 - Stodůlky, ul.Jánského...

3 936 000 Kč včetně provize, daň z nabytí hradí kupující

Prodej bytu, Praha - Strašnice, 2+kk, 40 m2

Reality 11 Vám zprostředkují prodej zrekonstruovaného panelového bytu 2+kk, 40 m², v 6.NP/8.NP v ulici Durerova na Praze 10 - Strašnice. Byt je..

2 950 000 Kč

Další

Naše reference

Pronájem bytu 2+kk, ul. Na Fidlovačce, P4-Nusle, 4.NP/5 NP, OV, cihla

8 000 Kč

Pronájem bytu 2+kk/B/S, 45m2, ul. U staré plynárny, Praha 7 - Holešovice, kompletně zařízený

11 500 Kč

Pronájem nebytového prostoru 33,9m2, Praha 2 - Vinohrady, ul. Anny Letenské

7 000 Kč

Prodej pozemků 58 087 m², orná půda, Rokycany

1 742 610 Kč

Prodej RD 3+1, 90m2, pozemek 349m2, obec Vyžlovka, okr.Praha východ

1 990 000 Kč

Prodej RD 4+kk, pozemek 356m2, obec Líbeznice, okr.Praha východ


Doporučení

Při koupi nemovitosti na sídlišti Nové Butovice jsme se slečnou Vichtovou neměli problém. Cokoliv výborně vysvětleno a vždycky se našla odpověď na každou otázku. Výborná zkušenost. Určitě můžu doporučit

Pavel Hamata

Prostřednictvím slečny Vichtové jsem jednu nemovitost prodával a jednu opakovaně pronajímal. Vše vždy proběhlo naprosto hladce, bezproblémově a nad očekávání rychle. Musím vysoce ocenit profesionalitu makléřky, její ochotu, flexibilitu, vstřícnost a spolehlivost. O nic jsem se nemusel starat, vše zařídila, od jednání s potencionálními kupci, přes přípravu kupní smlouvy, až po závěrečné jednání s úřady. Byl jsem naprosto spokojen a proto slečnu Vichtovou mohu plně doporučit.

Pavel ŠIKÝŘ

jsem prodal byt pres pani Vychtova , a bylo moc profesionalne chovani a rycglost a uzasna prace , od prvni den bylo vedet jak postara na vse detajly, byt bylo prodano v kratkou doba ze jsem ani necekal .a vse poridila na katastralni nemovitosti i u pravnika i vsetko proste uzasna .

Ahmad Ibrahim

Potřebovala jsem prodat starý kamenný domeček s velkou zahradou ve kterém jsme s manželem bydleli a současně koupit byt aby jsme měli střechu nad hlavou. Kolega mi doporučil paní Moniku, že je v realitách nejlepší, a že mi určitě pomůže. Moc jsem tomu nevěřila, ale svěřila jsem se do rukou Moniky a udělala jsem dobře. Do půl roku jsme skutečně bydleli v novém bytě a domeček má novou majitelku. Problémů a komplikací se vyskytlo poměrně dost. Kdo někdy prodával nebo kupoval nemovitost, určitě ví o čem mluvím. Monika všechny, pro mně neřešitelné, překážky řešila s naprostým klidem a profesionalitou. Za čas jsem potřebovala prodat zemědělskou půdu. Neváhala jsem a okamžitě kontaktovala Moniku. Vše opět s lehkostí zvládla ke spokojenosti všech. Paní Moniku mohu s klidným srdcem doporučit, je v oboru opravdu nejlepší.

Ivana Hoffmanová

"Už máte prodaný byt?" -zeptala se kolegyně. "Nemám" - odpověděl jsem. "A to já domeček už mám prodaný" - pochlubila se. "To mě zajímá, povídejte," ... Realitní agent mi prodává byt skoro rok a pořád nic..- vynořila se informace v moji hlavě. "Dostala jsem doporučení, zatelefonovala, domluvila schůzku a baráček mám prodaný" okomentovala kolegyně. "Žádné starosti...všechno paní Monika vyřídí." mi sdělovala kolegyně. Když mi za čtrnáct dnů kolegyně řekla, že jde k advokátovi podepsat smlouvy, moje pochybnosti se rozplynuly. "Dejte mi na paní Moniku telefon" - prosím. "Tak si pište..." dál povídala kolegyně. Já zatelefonoval, s paní Monikou se setkal, domluvili podrobnosti o prodeji bytu, průběžně komunikovali a za tři měsíce jsme s novým majitelem bytu u advokáta podepisovali smlouvy. Z moji strany spokojenost. Dávám hodnocení pěti hvězdiček.

Ján Bolek

S prací paní Prochové jsem byla nadmíru spokojená nejen pro její profesionální přístup, ale i pro její lidskost. Domeček jsem si přála celý život a intenzivně jsem ho hledala cca 5 let. Poznala jsem hodně realitních agentů, s jednou realitkou jsem se musela i soudit, neboť prodali dům, na který jsem již složila zálohu. Teprve paní Prochová mi splnila mé přání. Přestože jsem měla hodně starostí s vyřizováním hypotéky, vyšla mi vstříc, trpělivě mi se vším pomohla, připravila veškeré dokumenty a vše nakonec proběhlo bez jediného problému. Konečně mám sůj domov :-) Díky za koretnost, profesionalitu a lidskost.

Monika Hronová


Napište nám
Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.