Pod křídly zkušených

Promon

Kontakt

Václavské náměstí 806/62
Praha 1 110 00

mobilní telefon: 778 034 300
prochova@reality11.cz
počet nabídek: 54

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře

Promon reality s.r.o.
zastoupena: Monika Prochová

Sidlo:
Václavské náměstí 806/62
Praha 1 110 00
IČ: 03453553
DIČ: CZ03453553

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 231971

Tato kancelář Reality 11 je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Naše nemovitosti

Prodej bytu, Praha - Libeň, 2+kk, 43 m2

Reality 11 Vám zprostředkují prodej jižně orientovaného bytu 2+kk (42,75m² + lodžie 3m² a sklep 4m²) v atraktivní lokalitě Praha 8 - Libeň,..

2 490 000 Kč vč provize, daně z nabytí, poplatky do SVJ 2200,- Kč

Pronájem domu, Praha - Modřany, Rodinný, 19 m2

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem zahradního domku 1+kk, 19,24 m² v ulici Dolnocholupická na Praze 4 - Modřany. Domeček se skládá z předsíně,..

8 000 Kč za měsíc+ poplatky 2000,-Kč vč elektriky

Pronájem komerčního objektu, Praha - Nové Město, Kanceláře, 28 m2

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem kanceláře o velikosti 28 m² Václavské náměstí na Praze 1 - Nové Město, v 4.NP/7.NP s výtahem. Kancelář..

19 500 Kč za měsíc+ poplatky 2.800,-Kč

Prodej domu, Nupaky, Rodinný, 141 m2

Reality 11 Vám zprostředkují k prodeji 1/2 dvojdomku 4+1, 114m², pozemek 484m², obec Nupaky, okr. Praha - východ. Dvouřadý rodinný dům se nachází..

Cena nezveřejněna

Prodej domu, Dobronín, Rodinný, 180 m2

Reality 11 Vám zprostředkují prodej dvougenerační prvorepublikové vily v okrajové části obce Dobronín, okr. Jihlava. Vila se nachází na zadní..

4 500 000 Kč

Další

Naše reference

Pronájem byt 3+kk, 57 m2, ul.Dolnoměcholupská, Praha 10 - Hostivař

14 999 Kč

Prodej pozemku 1471m2, obec Vysoká Pec u Bohutína, okr. Příbram

490 Kč

Pronájem neb.prostoru 133m2, ul.Vodičkova, Praha 1 - Nové Město

30 000 Kč

Pronájem bytu 2+kk, ul. Na Fidlovačce, P4-Nusle, 4.NP/5 NP, OV, cihla

8 000 Kč

Pronájem bytu 2+kk/B/S, 45m2, ul. U staré plynárny, Praha 7 - Holešovice, kompletně zařízený

11 500 Kč

Pronájem nebytového prostoru 33,9m2, Praha 2 - Vinohrady, ul. Anny Letenské

7 000 Kč

Doporučení

Při koupi nemovitosti na sídlišti Nové Butovice jsme se slečnou Vichtovou neměli problém. Cokoliv výborně vysvětleno a vždycky se našla odpověď na každou otázku. Výborná zkušenost. Určitě můžu doporučit

Pavel Hamata

Prostřednictvím slečny Vichtové jsem jednu nemovitost prodával a jednu opakovaně pronajímal. Vše vždy proběhlo naprosto hladce, bezproblémově a nad očekávání rychle. Musím vysoce ocenit profesionalitu makléřky, její ochotu, flexibilitu, vstřícnost a spolehlivost. O nic jsem se nemusel starat, vše zařídila, od jednání s potencionálními kupci, přes přípravu kupní smlouvy, až po závěrečné jednání s úřady. Byl jsem naprosto spokojen a proto slečnu Vichtovou mohu plně doporučit.

Pavel ŠIKÝŘ

jsem prodal byt pres pani Vychtova , a bylo moc profesionalne chovani a rycglost a uzasna prace , od prvni den bylo vedet jak postara na vse detajly, byt bylo prodano v kratkou doba ze jsem ani necekal .a vse poridila na katastralni nemovitosti i u pravnika i vsetko proste uzasna .

Ahmad Ibrahim

Potřebovala jsem prodat starý kamenný domeček s velkou zahradou ve kterém jsme s manželem bydleli a současně koupit byt aby jsme měli střechu nad hlavou. Kolega mi doporučil paní Moniku, že je v realitách nejlepší, a že mi určitě pomůže. Moc jsem tomu nevěřila, ale svěřila jsem se do rukou Moniky a udělala jsem dobře. Do půl roku jsme skutečně bydleli v novém bytě a domeček má novou majitelku. Problémů a komplikací se vyskytlo poměrně dost. Kdo někdy prodával nebo kupoval nemovitost, určitě ví o čem mluvím. Monika všechny, pro mně neřešitelné, překážky řešila s naprostým klidem a profesionalitou. Za čas jsem potřebovala prodat zemědělskou půdu. Neváhala jsem a okamžitě kontaktovala Moniku. Vše opět s lehkostí zvládla ke spokojenosti všech. Paní Moniku mohu s klidným srdcem doporučit, je v oboru opravdu nejlepší.

Ivana Hoffmanová

"Už máte prodaný byt?" -zeptala se kolegyně. "Nemám" - odpověděl jsem. "A to já domeček už mám prodaný" - pochlubila se. "To mě zajímá, povídejte," ... Realitní agent mi prodává byt skoro rok a pořád nic..- vynořila se informace v moji hlavě. "Dostala jsem doporučení, zatelefonovala, domluvila schůzku a baráček mám prodaný" okomentovala kolegyně. "Žádné starosti...všechno paní Monika vyřídí." mi sdělovala kolegyně. Když mi za čtrnáct dnů kolegyně řekla, že jde k advokátovi podepsat smlouvy, moje pochybnosti se rozplynuly. "Dejte mi na paní Moniku telefon" - prosím. "Tak si pište..." dál povídala kolegyně. Já zatelefonoval, s paní Monikou se setkal, domluvili podrobnosti o prodeji bytu, průběžně komunikovali a za tři měsíce jsme s novým majitelem bytu u advokáta podepisovali smlouvy. Z moji strany spokojenost. Dávám hodnocení pěti hvězdiček.

Ján Bolek

S prací paní Prochové jsem byla nadmíru spokojená nejen pro její profesionální přístup, ale i pro její lidskost. Domeček jsem si přála celý život a intenzivně jsem ho hledala cca 5 let. Poznala jsem hodně realitních agentů, s jednou realitkou jsem se musela i soudit, neboť prodali dům, na který jsem již složila zálohu. Teprve paní Prochová mi splnila mé přání. Přestože jsem měla hodně starostí s vyřizováním hypotéky, vyšla mi vstříc, trpělivě mi se vším pomohla, připravila veškeré dokumenty a vše nakonec proběhlo bez jediného problému. Konečně mám sůj domov :-) Díky za koretnost, profesionalitu a lidskost.

Monika Hronová


Napište nám
Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.