Zpět Profil pobočky:
A-reality
pobočka Plzeň

A-reality

Prodáme i vaši nemovitost jako nic. Rychle, bezpečně a bez starostí.
Vyzkoušelo nás od roku 1998 již více než 500 spokojených zákazníků.

Člen Realitní Komory ČR
novinka

Prodej bytu, 3+1, 85 m2

Plzeň, Dobrovského

2 940 000 Kč ID: 17628
novinka
sleva

Prodej domu, Rodinný, 228 m2

Třemošná, Třemošenská

3 952 000 Kč ID: 17391
novinka
sleva

Prodej bytu, 2+1, 71 m2

Karlovy Vary, nábřeží Jana Palacha

1 850 000 Kč ID: 17502
novinka

Pronájem komerčního objektu, Ubytování, 132 m2

Město Touškov, Školní náměstí

30 000 Kč za měsíc ID: 17483
novinka

Pronájem bytu, 3+kk, 90 m2

Rokycany, V Sadu

10 000 Kč za měsíc ID: 17570
novinka
sleva

Prodej domu, Rodinný, 414 m2

Nepomuk, Bratří Šloufů

1 540 000 Kč ID: 17388

Pronájem domu, Rodinný, 132 m2

Město Touškov, Školní náměstí

30 000 Kč za měsíc ID: 16990
sleva

Pronájem komerčního objektu, Sklady, 1440 m2

Horní Bříza, Tovární

20 000 Kč za měsíc ID: 14559

Více nemovitostí

Paní Maškovou mohu jen a jen doporučit. O prodej našeho pozemku se postarala naprosto bez problémů. Velmi rychle a hlavně bezpečně. Brzy budeme řešit přes paní Maškovou další prodej.

Petra Procházková

Chtěl bych společnosti Reality 11 A-reality moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Ač jsem měl značné problémy se získáním hypotéky, vše s pomocí pana Bukovjana dopadlo ke spokojenosti všech zúčastněných.

Jiří Koubek

Zdědila jsem po babičce rodinný dům. Dlouho jsem zvažovala, zda si dům ponechám, přeci jenom jsem tam prožila mnoho hezkého. Nakonec jsem se rozhodla dům prodat. Nikdy jsem žádnou nemovitost neprodávala a byla jsem dost bezradná. Na doporučení kamarádky jsem se obrátila na realitku Reality 11 A-reality. Ochotně se mě ujal pan Roman Bukovjan, později jsem zjistila, že je to jednatel a majitel této společnosti. Vyzvedl mě před mým domem, zavezl mě k nemovitosti, kterou jsem hodlala prodat. Vše důkladně nafotil, zjistil technický stav a ostatní pro prodej důležité informace a opět mě zavezl až domů. Domluvili jsme si schůzku na druhý den v kanceláři realitky. Pan Bukovjan mi předložil ke schválení popis nemovitosti, dohodli jsme se na prodejní ceně a poté jsme se poměrně dlouze bavili o zprostředkovatelské smlouvě. Byly mi vysvětleny rozdíly mezi smlouvou výhradní a nevýhradní. Podepsala jsem po zralé úvaze smlouvu výhradní. Ozvalo se několik zájemců, o prohlídkách jsem byla pravidelně informována. Konečně se cca za 2 měsíce našel kupec, který si bral část peněz na hypotéku. Opět mi pan Roman Bukovjan vše vysvětlil, popsal postup. Byly domluveny konkrétní podmínky prodeje. Po dalších třech dnech mi byla e-mailem doručen návrh kupní smlouvy od právníka společnosti ( otec pana jednatele JUDr. Bukovjan ). Zkonzultovali jsme vše telefonicky a domluvili termín podpisu kupních smluv. Při podpisu kupních smluv byl osobně právník přítomen, vše perfektně vysvětlil, ověřil podpisy. Vše ostatní už dále zařídila realitka. Po zapsání na katastru jsem okamžitě obdržela na účet dohodnuté peníze a bylo mi nabídnuto, že za mě realitka vypracuje daňové přiznání pro daň z převodu nemovitostí. Zařídili odhad (za bezva cenu), vypracování ( zcela zdarma) a včasné zaplacení daně. Nemám ve zvyku psát komentáře a podobné věci, ale vzhledem k tomu, že se ze všech médií ozývá jak všechny realitky akorát kradou, nic pro klienta neudělají, zamlčují apod., chtěla jsem se podělit o svou osobní zkušenost, která je zcela odlišná. Ještě jednou touto cestou realitní kanceláři a obzvláště jednateli panu Bukovjanovi děkuji a přeji velmi mnoho spokojených klientů v této pro realitní kanceláře nelehké době.

Petra Havlíková