Zpět Profil makléře:
Roman Bukovjan

Roman Bukovjan

realitní expert
majitel kanceláří v Plzni, Karlových Varech a Praze

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

   

 Ahoj a dobrý den. Jsem velice rád, že jste zavítali na mé stránky. O důvodu Vaší návštěvy mohu pouze spekulovat, ale je docela pravděpodobné, že právě řešíte prodej, pronájem nebo koupi nemovitosti, vybíráte si spolehlivého partnera, nebo jste se dostali do situace, se kterou si nevíte rady. Nikdo z nás neví všechno, každý vyniká v něčem jiném, ale všichni se snažíme ve svém oboru uspět a odvádět svou práci dobře. Jak je to v té písni Voskovce a Wericha …“ten umí to a ten zas tohle“.

 Já jsem si vybral reality a zabývám se vším, co s touto problematikou souvisí. Nechce se mi ani věřit, že jsem své první realitní obchody realizoval v roce 1998. Asi jsem byl v euforii po tom obrovském úspěchu našich hokejistů v Naganu, nicméně svého kroku v žádném případě nelituji.

 Píši zde o sobě, což dělám opravdu nerad, ale považuji za nutné Vám některé informace sdělit. Pro mě samotného je velice důležité své klienty poznat. Každá první schůzka s klientem začíná tím, že si povídáme a velmi často o nemovitostech nepadne zpočátku ani slovo. Občas se někdo diví, ale odpovídám, že se nejdříve musíme přeci trošku poznat a rozhodnout se, zda chceme jeden s druhým vůbec spolupracovat. Můžete mít sebelepší služby, můžete dostávat veliké provize, ale pokud si nevěříte, nemáte vůli a chuť tomu druhému naslouchat, nefunguje to.

 Za dobu svého působení jsem vychoval bezpočet výborných makléřů, někteří se v oboru pohybují stále, někteří v mých kancelářích, některé život zavál jinam. Vždy budu tvrdit, že makléřina je ta nejkrásnější práce na světě, pokud jí děláme poctivě, srdcem a rozumíme jí. Věřím, že to nebude už příliš dlouho trvat a naše profese se opět stane velmi respektovanou a uznávanou.

 Říká se, že správný makléř má být v terénu. To je samozřejmě pravda, ale podepisovat smlouvy a vést jednání po kavárnách není úplně ono. I proto mám své kanceláře v Plzni, kde jsem před těmi strašnými lety začínal, v Karlových Varech a také v Praze.

 Za mého působení v pozici ředitele sítě Reality 11 jsem mohl mnoho věcí ovlivnit, podílet se na řízení opravdu velké firmy.

 Moc si vážím dlouholeté spolupráce se svým otcem, uznávaným advokátem, který nám poskytuje výborný právní servis, připravuje smlouvy, advokátní úschovy, přímo u nás kancelářích ověřuje podpisy, a hlavně dokáže s obrovským nadhledem lidi spojovat a vyřešit i ty nejkomplikovanější případy.

 Moc dobře si uvědomuji, že se svět kolem nás mění a vyvíjí. Proto ke své práci využívám všechny dostupné moderní technologie, videoprohlídky, drony, homestaging, 3D skeny, půdorysy … prostě vše, co pomůže klientům své nemovitosti prodat nebo pronajmout za nejvyšší možnou cenu. Inzerce na více než 70 nejvýznamnějších realitních portálech považuji za samozřejmost.

 Každý, kdo podniká ví, že výborné rodinné zázemí je velmi důležité. V tomto směru mám obrovské štěstí. Mám dva dospělé syny a s manželkou Lucií úžasnou dceru Elišku. Všechny nás hlídají naši psí kamarádi plemene Tosa – Inu, fenka Eywa a pes Kuro – Ashi, prostě náš Ašík.

 Nejenom prací je člověk živ a pro mě je největším koníčkem odjakživa muzika. Už 25 let hraji v kapele Potíže na kytaru, skládám hudbu, texty, a to nejenom pro nás, ale i pro jiné interprety napříč žánry. Velkou radost mám třeba ze spolupráce s Evičkou Pilarovou, které jsem pár textů na poslední desku napsal.

 

 

 

 

 

 

 

Chtěl bych společnosti Reality 11 A-reality moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Ač jsem měl značné problémy se získáním hypotéky, vše s pomocí pana Bukovjana dopadlo ke spokojenosti všech zúčastněných.

Jiří Koubek

Zdědila jsem po babičce rodinný dům. Dlouho jsem zvažovala, zda si dům ponechám, přeci jenom jsem tam prožila mnoho hezkého. Nakonec jsem se rozhodla dům prodat. Nikdy jsem žádnou nemovitost neprodávala a byla jsem dost bezradná. Na doporučení kamarádky jsem se obrátila na realitku Reality 11 A-reality. Ochotně se mě ujal pan Roman Bukovjan, později jsem zjistila, že je to jednatel a majitel této společnosti. Vyzvedl mě před mým domem, zavezl mě k nemovitosti, kterou jsem hodlala prodat. Vše důkladně nafotil, zjistil technický stav a ostatní pro prodej důležité informace a opět mě zavezl až domů. Domluvili jsme si schůzku na druhý den v kanceláři realitky. Pan Bukovjan mi předložil ke schválení popis nemovitosti, dohodli jsme se na prodejní ceně a poté jsme se poměrně dlouze bavili o zprostředkovatelské smlouvě. Byly mi vysvětleny rozdíly mezi smlouvou výhradní a nevýhradní. Podepsala jsem po zralé úvaze smlouvu výhradní. Ozvalo se několik zájemců, o prohlídkách jsem byla pravidelně informována. Konečně se cca za 2 měsíce našel kupec, který si bral část peněz na hypotéku. Opět mi pan Roman Bukovjan vše vysvětlil, popsal postup. Byly domluveny konkrétní podmínky prodeje. Po dalších třech dnech mi byla e-mailem doručen návrh kupní smlouvy od právníka společnosti ( otec pana jednatele JUDr. Bukovjan ). Zkonzultovali jsme vše telefonicky a domluvili termín podpisu kupních smluv. Při podpisu kupních smluv byl osobně právník přítomen, vše perfektně vysvětlil, ověřil podpisy. Vše ostatní už dále zařídila realitka. Po zapsání na katastru jsem okamžitě obdržela na účet dohodnuté peníze a bylo mi nabídnuto, že za mě realitka vypracuje daňové přiznání pro daň z převodu nemovitostí. Zařídili odhad (za bezva cenu), vypracování ( zcela zdarma) a včasné zaplacení daně. Nemám ve zvyku psát komentáře a podobné věci, ale vzhledem k tomu, že se ze všech médií ozývá jak všechny realitky akorát kradou, nic pro klienta neudělají, zamlčují apod., chtěla jsem se podělit o svou osobní zkušenost, která je zcela odlišná. Ještě jednou touto cestou realitní kanceláři a obzvláště jednateli panu Bukovjanovi děkuji a přeji velmi mnoho spokojených klientů v této pro realitní kanceláře nelehké době.

Petra Havlíková

Potřebovali jsme s manželem prodat rodinný dům v Nýřanech. Manžel to chtěl dát od počátku realtní kanceláři, já byla vůči realitkám skeptická. Jedna špatná zkušenost mi stačila. Nakonec jsme vše ale svěřili do rukou Reality 11 A-reality panu Bukovjanovi. Uznávám, že člověk nesmí zanevřít po jedné špatné zkušenosti na všechny ostatní. Pan Bukovjan je opravdu profesionál za slovo vzatý. Poradil nám se vším, o vše se postaral. Nemuseli jsme ani plýtvat časem co se prohlídek týkalo. Na základě předávacího protokolu jsme mu svěřili klíče a on se zájemci chodil na prohlídky sám. Nemovitost jsme prodali poměrně rychle a za cenu ještě vyšší, než jsme původně mysleli. Když to shrnu, věnovali jsme prodeji zhruba jen tři hodiny - schůzka ohledně prodeje s panem Bukovjanem, předání klíčů a nakonec jsme se sešli až v kanceláři při podpisu smluv s kupujícími. Reality 11 A-reality mají velmi schopného advokáta, který ověřuje i podpisy. Nemuseli jsme trávit desítky minut někde na poště nebo u notáře. Vše bylo rychlé, na jendom místě a především naprosto profesionální. Kdybychom ještě někdy něco prodávali nebo pronajímali obrátíme se jedině na tuto realitní kancelář - jmenovitě přímo na pana Bukovjana. Důvěřujeme mu a patří mu od nás velké "dík".

Jindřich Havelka

ID: 26372

Prodej komerčního objektu, Obchodní prostory, 355 m2

Dobřany, Lipová

Vítejte v srdci malebného města Dobřany, kde se naskýtá jedinečná příležitost v podobě komerčního objektu na prodej. Tato budova, nacházející se v samém centru města, představuje skvělou možnost pro ty, kteří hledají multifunkční prostor s neomezeným potenciálem.<br /><br />Vstupujte do přízemí a dejte se unést do atmosféry minulosti, kdy zde bušilo srdce městského dění. Prostory, dříve využívané jako kavárna, bistro a kebab, představují ideální základ pro vaši podnikatelskou vizi. Sociální zařízení, kuchyně, kancelářské prostory a sklad..
9 890 000 Kč

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT