Zpět Profil makléře:
Roman Bukovjan
Regionální ředitel Reality 11 pro Plzeňský, Karlovarský a Jihočeský kraj

Roman Bukovjan

Majitel kanceláři v Plzni a Karlových Varech

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

O mně

Dobrý den přátelé,

      mé jméno je Roman Bukovjan a jsem majitelem poboček realitních kanceláří Reality 11 v Plzni, kde působíme pod obchodním názvem Reality 11 A-Reality a v Karlových Varech, kde působíme pod obchodním názvem Reality 11 Karlovarsko. Zároveň jsem regionálním ředitelem Reality 11 pro Plzeňský, Karlovarský a Jihočeský kraj.

      V realitní branži se aktivně pohybuji již od roku 1998. Velmi si cením toho, že mohu spolupracovat s těmi nejlepšími odborníky, kteří v realitním oboru v současné době působí. Potěší mě, pokud se na mě obrátíte s jakýmkoliv problémem, osobně se budu věnovat každému z Vás, všem dotazům, problémům. Věřím, že společně s Vámi, Realitní komorou České republiky, ale zejména se vzdělanými realitními makléři, dokážeme realitní prostředí vyčistit a vrátit práci realitního makléře mezi uznávané a prestižní povolání. Já, i všichni moji makléři se pravidelně vzděláváme v rámci školení, kurzů, aktivních tréninků v Realitní akademii, i vzdělávacích programech mimo akademii.

     U příležitosti stého výročí založení Československého státu jsme se rozhodli k naprosto revolučnímu přístupu v odměňování makléřů i realitních kanceláří. Všem našim novým partnerům nabízíme 100% provizi za neuvěřitelných podmínek. 

Chtěl bych společnosti Reality 11 A-reality moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Ač jsem měl značné problémy se získáním hypotéky, vše s pomocí pana Bukovjana dopadlo ke spokojenosti všech zúčastněných.

Jiří Koubek

Zdědila jsem po babičce rodinný dům. Dlouho jsem zvažovala, zda si dům ponechám, přeci jenom jsem tam prožila mnoho hezkého. Nakonec jsem se rozhodla dům prodat. Nikdy jsem žádnou nemovitost neprodávala a byla jsem dost bezradná. Na doporučení kamarádky jsem se obrátila na realitku Reality 11 A-reality. Ochotně se mě ujal pan Roman Bukovjan, později jsem zjistila, že je to jednatel a majitel této společnosti. Vyzvedl mě před mým domem, zavezl mě k nemovitosti, kterou jsem hodlala prodat. Vše důkladně nafotil, zjistil technický stav a ostatní pro prodej důležité informace a opět mě zavezl až domů. Domluvili jsme si schůzku na druhý den v kanceláři realitky. Pan Bukovjan mi předložil ke schválení popis nemovitosti, dohodli jsme se na prodejní ceně a poté jsme se poměrně dlouze bavili o zprostředkovatelské smlouvě. Byly mi vysvětleny rozdíly mezi smlouvou výhradní a nevýhradní. Podepsala jsem po zralé úvaze smlouvu výhradní. Ozvalo se několik zájemců, o prohlídkách jsem byla pravidelně informována. Konečně se cca za 2 měsíce našel kupec, který si bral část peněz na hypotéku. Opět mi pan Roman Bukovjan vše vysvětlil, popsal postup. Byly domluveny konkrétní podmínky prodeje. Po dalších třech dnech mi byla e-mailem doručen návrh kupní smlouvy od právníka společnosti ( otec pana jednatele JUDr. Bukovjan ). Zkonzultovali jsme vše telefonicky a domluvili termín podpisu kupních smluv. Při podpisu kupních smluv byl osobně právník přítomen, vše perfektně vysvětlil, ověřil podpisy. Vše ostatní už dále zařídila realitka. Po zapsání na katastru jsem okamžitě obdržela na účet dohodnuté peníze a bylo mi nabídnuto, že za mě realitka vypracuje daňové přiznání pro daň z převodu nemovitostí. Zařídili odhad (za bezva cenu), vypracování ( zcela zdarma) a včasné zaplacení daně. Nemám ve zvyku psát komentáře a podobné věci, ale vzhledem k tomu, že se ze všech médií ozývá jak všechny realitky akorát kradou, nic pro klienta neudělají, zamlčují apod., chtěla jsem se podělit o svou osobní zkušenost, která je zcela odlišná. Ještě jednou touto cestou realitní kanceláři a obzvláště jednateli panu Bukovjanovi děkuji a přeji velmi mnoho spokojených klientů v této pro realitní kanceláře nelehké době.

Petra Havlíková

Potřebovali jsme s manželem prodat rodinný dům v Nýřanech. Manžel to chtěl dát od počátku realtní kanceláři, já byla vůči realitkám skeptická. Jedna špatná zkušenost mi stačila. Nakonec jsme vše ale svěřili do rukou Reality 11 A-reality panu Bukovjanovi. Uznávám, že člověk nesmí zanevřít po jedné špatné zkušenosti na všechny ostatní. Pan Bukovjan je opravdu profesionál za slovo vzatý. Poradil nám se vším, o vše se postaral. Nemuseli jsme ani plýtvat časem co se prohlídek týkalo. Na základě předávacího protokolu jsme mu svěřili klíče a on se zájemci chodil na prohlídky sám. Nemovitost jsme prodali poměrně rychle a za cenu ještě vyšší, než jsme původně mysleli. Když to shrnu, věnovali jsme prodeji zhruba jen tři hodiny - schůzka ohledně prodeje s panem Bukovjanem, předání klíčů a nakonec jsme se sešli až v kanceláři při podpisu smluv s kupujícími. Reality 11 A-reality mají velmi schopného advokáta, který ověřuje i podpisy. Nemuseli jsme trávit desítky minut někde na poště nebo u notáře. Vše bylo rychlé, na jendom místě a především naprosto profesionální. Kdybychom ještě někdy něco prodávali nebo pronajímali obrátíme se jedině na tuto realitní kancelář - jmenovitě přímo na pana Bukovjana. Důvěřujeme mu a patří mu od nás velké "dík".

Jindřich Havelka
novinka
ID: 20307

Prodej domu, Rodinný, 212 m2

Hranice, Ruská

Reality 11 Vám zprostředkují Prodej rodinného domu v nejzápadnějším městě naší republiky, v Hranicích u Aše. Jak už název města napovídá, nachází se v bezprostřední blízkosti státní hranice s Německem. Jedná se o velmi prostorný dům na velkém, oploceném pozemku na velmi klidném místě, s podobnou okolní zástavbou. Vila je dispozičně řešena v přízemí jako 3+1 s chodbou, koupelnou, samostatným WC a spíží. Ze schodiště vede do patra velmi zachovalé, dřevěné schodiště. Zde se nachází další čtyři prostorné místnosti. K dispozici je také..
1 950 000 Kč