Zpět Profil makléře:
Roman Bukovjan

Zpět

Prodej pozemku, Komerční výstavba, 10000 m2 video

Králíky, okres Ústí nad Orlicí, Pardubický

2 100 Kč za m2
cena včetně provize RK + DPH
ID
24587
Plocha
10000 m2
Roman Bukovjan
Roman Bukovjan
775 105 999
bukovjan@reality11.cz
slusnymakler.cz
Koželužská 3034/1
Plzeň - Jižní Předměstí 301 00
Spustit video
Zobrazit všech
21 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej jedinečného stavebního pozemku v oblasti Dolní Moravy, s překrásným výhledem na nejdelší visutý most na světě Sky Bridge 721. Dle platného územního plánu je pozemek veden jako plocha určená pro Občanské vybavení – komerční zařízení malá a střední. Na pozemku lze tedy postavit například hotel nebo apartmánové domy. Na pozemek je přivedeno elektrické vedení z nově vybudované trafostanice. V rámci prodeje bude převeden na kupující bezplatně rozvaděč v majetku prodávajícího, včetně bezplatného
převedení odběrného místa. Zaplacen byl také připojovací poplatek 3 x 32 A. Vodu bude možné zajistit vrtem, nebo do lokality přivést vodovod z obce Červený Potok (vzdálenost cca 180 m). V tomto případě se na nákladech budou podílet také vlastníci okolních pozemků. V příštím roce vybuduje obec Dolní Morava novou ČOV na blízkém pozemku, níže při řece Moravě parc. č.589 k.ú. Velká Morava. Na tuto novou ČOV bude možné prodávaný pozemek napojit. Oblast Dolní Moravy navštíví každý rok 800.000 návštěvníků. Oblast je hojně využívána celoročně. Kromě již zmíněného visutého mostu se zde nachází také stezka v oblacích, mamutí horská dráha, jenž je druhá největší v Evropě, zážitkové parky pro děti, adrenalinové parky pro děti, trail park, koloběžky, lanovky a vleky, deset sjezdovek, dětský ski park s lyžařskou školou, snow traily, běžecké tratě o délce 60 km, výšlapy na skialpech. V nejbližším okolí lze navštívit také několik rozhleden, přehradu Pastviny s báječným koupáním a vrcholy krásných Orlických hor. Vzdálenost do Brna je 132 km a do Prahy 190 km. Jedná se o zcela mimořádnou investiční příležitost v rychle se rozvíjející turistické oblasti. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 24587.

Mapa

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT