Zpět Profil makléře:
Roman Bukovjan

Reference

Chtěl bych společnosti Reality 11 A-reality moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Ač jsem měl značné problémy se získáním hypotéky, vše s pomocí pana Bukovjana dopadlo ke spokojenosti všech zúčastněných.

Jiří Koubek

Zdědila jsem po babičce rodinný dům. Dlouho jsem zvažovala, zda si dům ponechám, přeci jenom jsem tam prožila mnoho hezkého. Nakonec jsem se rozhodla dům prodat. Nikdy jsem žádnou nemovitost neprodávala a byla jsem dost bezradná. Na doporučení kamarádky jsem se obrátila na realitku Reality 11 A-reality. Ochotně se mě ujal pan Roman Bukovjan, později jsem zjistila, že je to jednatel a majitel této společnosti. Vyzvedl mě před mým domem, zavezl mě k nemovitosti, kterou jsem hodlala prodat. Vše důkladně nafotil, zjistil technický stav a ostatní pro prodej důležité informace a opět mě zavezl až domů. Domluvili jsme si schůzku na druhý den v kanceláři realitky. Pan Bukovjan mi předložil ke schválení popis nemovitosti, dohodli jsme se na prodejní ceně a poté jsme se poměrně dlouze bavili o zprostředkovatelské smlouvě. Byly mi vysvětleny rozdíly mezi smlouvou výhradní a nevýhradní. Podepsala jsem po zralé úvaze smlouvu výhradní. Ozvalo se několik zájemců, o prohlídkách jsem byla pravidelně informována. Konečně se cca za 2 měsíce našel kupec, který si bral část peněz na hypotéku. Opět mi pan Roman Bukovjan vše vysvětlil, popsal postup. Byly domluveny konkrétní podmínky prodeje. Po dalších třech dnech mi byla e-mailem doručen návrh kupní smlouvy od právníka společnosti ( otec pana jednatele JUDr. Bukovjan ). Zkonzultovali jsme vše telefonicky a domluvili termín podpisu kupních smluv. Při podpisu kupních smluv byl osobně právník přítomen, vše perfektně vysvětlil, ověřil podpisy. Vše ostatní už dále zařídila realitka. Po zapsání na katastru jsem okamžitě obdržela na účet dohodnuté peníze a bylo mi nabídnuto, že za mě realitka vypracuje daňové přiznání pro daň z převodu nemovitostí. Zařídili odhad (za bezva cenu), vypracování ( zcela zdarma) a včasné zaplacení daně. Nemám ve zvyku psát komentáře a podobné věci, ale vzhledem k tomu, že se ze všech médií ozývá jak všechny realitky akorát kradou, nic pro klienta neudělají, zamlčují apod., chtěla jsem se podělit o svou osobní zkušenost, která je zcela odlišná. Ještě jednou touto cestou realitní kanceláři a obzvláště jednateli panu Bukovjanovi děkuji a přeji velmi mnoho spokojených klientů v této pro realitní kanceláře nelehké době.

Petra Havlíková

Potřebovali jsme s manželem prodat rodinný dům v Nýřanech. Manžel to chtěl dát od počátku realtní kanceláři, já byla vůči realitkám skeptická. Jedna špatná zkušenost mi stačila. Nakonec jsme vše ale svěřili do rukou Reality 11 A-reality panu Bukovjanovi. Uznávám, že člověk nesmí zanevřít po jedné špatné zkušenosti na všechny ostatní. Pan Bukovjan je opravdu profesionál za slovo vzatý. Poradil nám se vším, o vše se postaral. Nemuseli jsme ani plýtvat časem co se prohlídek týkalo. Na základě předávacího protokolu jsme mu svěřili klíče a on se zájemci chodil na prohlídky sám. Nemovitost jsme prodali poměrně rychle a za cenu ještě vyšší, než jsme původně mysleli. Když to shrnu, věnovali jsme prodeji zhruba jen tři hodiny - schůzka ohledně prodeje s panem Bukovjanem, předání klíčů a nakonec jsme se sešli až v kanceláři při podpisu smluv s kupujícími. Reality 11 A-reality mají velmi schopného advokáta, který ověřuje i podpisy. Nemuseli jsme trávit desítky minut někde na poště nebo u notáře. Vše bylo rychlé, na jendom místě a především naprosto profesionální. Kdybychom ještě někdy něco prodávali nebo pronajímali obrátíme se jedině na tuto realitní kancelář - jmenovitě přímo na pana Bukovjana. Důvěřujeme mu a patří mu od nás velké "dík".

Jindřich Havelka

Kvalitní služby, spolehlivost, mohu jen doporučit!

Jan Novotný

Více hodnocení

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT