Zpět Profil makléře:
Bc. Lucie Bukovjanová
Manažerka Národního realitního holdingu a tisková mluvčí sítě Reality 11

Bc. Lucie Bukovjanová

Baví mě pomáhat lidem ... pomohla jsem najít vysněné bydlení desítkám lidí a rodinám

Měním život realitním makléřům a realitním kancelářím

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Dobrý den přátelé,

      mé jméno je Bc. Lucie Bukovjanová a jsem manažerkou Národního realitního holdingu a s manželem vlastníme pobočky realitních kanceláří Reality 11 v Plzni, kde působíme pod obchodním názvem Reality 11 A-Reality a v Karlových Varech, kde působíme pod obchodním názvem Reality 11 Karlovarsko. 

      Velmi si cením toho, že mohu spolupracovat s těmi nejlepšími odborníky, kteří v realitním oboru v současné době působí. Potěší mě, pokud se na mě obrátíte s jakýmkoliv problémem, osobně se budu věnovat každému z Vás, všem dotazům, problémům. Věřím, že společně s Vámi, Realitní komorou České republiky, ale zejména se vzdělanými realitními makléři, dokážeme realitní prostředí vyčistit a vrátit práci realitního makléře mezi uznávané a prestižní povolání. Já, i všichni moji makléři se pravidelně vzděláváme v rámci školení, kurzů, aktivních tréninků v Realitní akademii, i vzdělávacích programech mimo akademii.

     U příležitosti stého výročí založení Československého státu jsme se rozhodli k naprosto revolučnímu přístupu v odměňování makléřů i realitních kanceláří. Všem našim novým partnerům nabízíme 100% provizi za neuvěřitelných podmínek. 

Každý den se setkávám s realitními makléři a majiteli kanceláří. Je prakticky jedno, zda jsou z velké či malé kanceláře, zda jsou z malého města nebo z Prahy ... všichni potřebují pomoc. V rámci našich nových 100% konceptů máme řešení opravdu pro každého.

Dobrý den. Rád bych touto cestou poděkoval za perfektní práci paní realitní makléřce Bc. Lucii Bukovjanové při zprostředkování našeho vysněného bydlení. Jako řidič v mezinárodní autobusové dopravě jsem velice časově vytížen a s paní makléřkou nebyl žádný problém se domluvit na osobních schůzkach i o víkendu když jsem přijel z práce domů. Tohoto přístupu si velice cením. V případě potřeby dalšího nákupu nebo prodeje nemovitosti už vím kde najdu pochopení a profesionální přístup. Ještě jednou mockrát děkuji paní makléřce Lucii Bukovjanové a týmu společnosti Reality11.

Stanislav Macourek

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT