Zpět Profil makléře:
Radim Dalík

Radim Dalík

Realitní makléř
pro kraj Vysočina

Vítěz projektu Realiťák roku 2021 pro kraj Vysočina a okres Pelhřimov.

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte mne
Makléř měsíce
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR


Vítám Vás na mém osobním webu. Jmenuji se Radim Dalík a jsem realitní makléř. Ano, mým zaměstnáním je obchod s realitami. Od roku 2018 se tomuto odvětví věnuji na plný úvazek a opravdu moc mě to baví. Být realitním makléřem znamená, že na mě hodně lidí hledí skrz prsty a označuje mě za zbytečného příživníka. Na druhou stranu jsem se setkal s mnoha lidmi, kteří byli s mou prací spokojeni a změnili tak svůj názor na realitní profesi. Věřím, že realitní makléř může být svým klientům prospěšný a snažím se to ve své práci naplnit. Rád si s klienty buduji osobní vztah, který přetrvá i po dokončení samotného obchodu. Zakládám si na profesionální inzerci a propagaci prodeje. Při své práci se snažím používat ty nejmodernější technologie, které napomáhají hladkému průběhu prodeje nemovitosti za maximální možnou cenu. Pojďte do toho semnou!

  • Osvědčení o získání profesní kvalifikace (Ministerstvo pro místní rozvoj)
  • Pravidelné školení
  • Certifikace Makléř specialita
  • Pojištění profesní odpovědnosti realitního zprostředkovatele
  • Profesionální přístup
  • Vítěz ankety Realiťák roku 2021 pro kraj Vysočina
  • Využívání nejmodernějších technologií

Prodej nemovitosti ve zkratce:

1) Řeknete mi Vaše potřeby a očekávání.

2) Já vám popíšu, jak probíhá realitní obchod.

3) Připravím plán prodeje a nabídku mých služeb.

4) Vše si v klidu rozmyslíte.

5) V případě Vašeho zájmu o spolupráci podepíšeme smlouvu a jdeme na to!

Pokud zvažujete prodej nebo koupi nemovitosti jsem tu pro Vás. Mohu Vám nabídnout svůj osobní a profesionální přístup. Postarám se o to, abyste měli pocit naprostého pohodlí a vaše nemovitost i peníze byly v bezpečí. Těším se na společné setkání.

Financování

Pokud zvažujete koupi nemovitosti financovat hypotečním úvěrem, je Vám k dispozici finanční poradce, za kterého dám ruku do ohně. Je to odborník na svém místě. Já sám jsem také jeho klientem. Dokáže velmi dobře poradit s investicemi a pojištěním.

Právní servis

Naprostou samozřejmostí je pro mě právní servis. Dlouhodobě spolupracuji s advokátní kanceláří, která je schopna zajistit stoprocentní služby. Veškeré smlouvy, úředně ověřené podpisy listin a samozřejmě úschova finančních prostředků. Bezpečnost celého obchodu je naprosto zásadní.

Kvalitní prezentace nemovitosti

Zakládám si na kvalitní prezentaci nemovitosti. První dojem, který získá zájemce o váš dům je přeci jen jeden a dost často rozhoduje o tom, zda se nemovitost prodá za maximální možnou cenu. Kvalitní prezentací se také snažíme docílit co nejvyšší poptávky a prodeje za maximální cenu.

Sociální sítě

Jsem aktivní na sociálních sítích. Každou zakázku zveřejníme na Facebooku a Instagramu. Pracujeme s online reklamou a placenými kampaněmi. Navštivte také můj Facebook, kde můžete nalézt novinky v mé nabídce.

Příprava nemovitosti před prodejem

Jsme schopni zajistit vyklizení nemovitosti, výmalbu, úklid a drobné stavební úpravy. Doporučíme Vám také odborné řemeslníky jako jsou truhláři, elektrikáři apod. Samozřejmostí je pro nás homestaging.

Virtuální prohlídka

Rád využívám naši vlastní 3D kameru pro virtuální prohlídku nemovitosti. Dokážu také velmi rychle vytvořit přesné půdorysy stavby. Používáme také dron pro natáčení a focení exteriérů. Dokážeme našim klientům ušetřit čas a dodat maximum informací o nemovitosti.

Prodej rodinného domu 164m2, s pozemkem 721 m2, Nad Hvížďalkou, Soběslav

4 950 000 Kč

Prodej pozemku - 1138m2, Rozkoš u Humpolce

3 100 000 Kč

Prodej rodinného domu Světlá nad Sázavou

3 150 000 Kč

Prodej rodinného domu 68 m2, Staré Bříště

3 190 000 Kč

Prodej bytu 1+1, 42m2, Osvobození, Pelhřimov

1 890 000 Kč

Prodej bytu 1+1, 42m2, Osvobození, Pelhřimov

1 990 000 Kč

Načíst další reference

605 105 940
dalik@reality11.cz
Nerudova 452
Humpolec 396 01

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT