Jana Davidová

Beroun ve Středočeském kraji Certifikovaný makléř
776 663 363
rshberoun@reality11.cz
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Hodnocení klientů

Dvě nemovitosti, dvakrát obrovská spokojenost! Pokaždé v přátelské atmosféře, nic není problém, ale vše bezpečně pečlivé... Moc děkuji a vřele doporučuji!!

Ondřej Klesal

S Vaší prací jsme byli spokojeni, milé, příjemné vystupování, krásné záběry okolní krajiny, které dokreslovaly zahradu. Děkujeme za vše, co jste pro nás udělala. Mázlová

Jitka Mázlová

Děkuji makléřce pí. Davidové za profesionální přístup a jednání při prodeji nebytové jednotky v Praze 5, ul. Borovanského. Pí. Davidová udělala vše pro to, aby prodej proběhl bez problémů a tak se také stalo. S naší spoluprací jsem byl spokojen, Děkuji PF

Pavel Fořt

Více hodnocení

Moje reference

Prodej bytu 2+kk, 46 m2

Prodej bytu 3+1, 58 m2 Beroun

Prodej rovinatého pozemku, 1 381m2

Prodej přízemního bytu po částečné rekonsturkci v Košťálkově ulici

Pronájem, byt 2+kk, 69 m2

pronájem, byt 2+kk, 56 m2

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT