Developerské projektyŘíjen 2019

Byty Amadet Jesenice 3. etapa

Jesenice, Nákupní

Vážení zájemci, nabízíme Vám možnost zakoupit si nové bydlení. Stavíme pro Vás neobvyklý vícefunkční komplex. Všechny zdejší byty mají střešní zahradu či balkon. Každý byt má své garážové stání a sklep. Podzemní garáže jsou propojeny s bytovými podlažími pomocí moderních výtahů. Zástavba navazuje na souvislou frontu bytových domů, která se táhne podél komunikace 101 z Jesenice na východ k obci Kocanda. Předchozí úspěšné etapy realizovala převážně společnost Novera jako projekty „Jesenice City“ a „Novera City“. V těchto domech jsou už dávno všechny byty prodané. V parteru budov sídlí provozovny, které poskytují služby..

Zobrazit detail

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací