Developerské projektySrpen 2021

Apartmány pod Hostýnem

Bystřice pod Hostýnem, Hostýnská

Prodej developerského projektu "Apartmány pod Hostýnem" s vyřízeným pravomocným stavebním povolením. Tento developerský projekt obsahuje 9 až 18 bytových přízemních jednotek o výměře 48m², s navazující terasou, zahrádkou a parkováním. V případě zájmu lze stavět etapově. Související pozemek má 2.900 m².

Zobrazit detail
Březen 2021

Rezidence - Široká

Liberec, Široká

Reality 11 Vám představují novostavbu bytového domu o osmi bytových jednotkách a jednom komerčním prostoru. Dům je navržen s jedním suterénním a 3 nadzemními podlažími. V suterénu se nachází společné prostory k bytům (sklepní kóje), kotelna, schodišťová hala a komerční jednotka. V dalších třech patrech jsou umístěny byty. Ohřev TUV a vytápění zajišťují moderní plynové kondenzační kotle s podružným odpočtem. V ceně bytu je také sklepní kóje. K bytu patří jedno venkovní stání pro auto za cenu 218.500,- Kč. Více také na: https://rezidence-siroka.cz/ Prodej zajišťuje reality 11 Liberecko

Zobrazit detail
Červenec 2020

Prodej 13 pozemků 19262 m2 pro výstavbu rodinných domů obec Lučina u Havířova

Lučina

Hledáme developera na výstavbu rodinných domů v krásném místě kousek od Žermanické přehrady se solidními sousedy v žádané lokalitě obce Lučina Nabízíme 13 pozemků s podanou žádostí o stavební povolení na sítě a komunikace o celkové výměře 19262 m2. K dispozici jsou potřebné inženýrské sítě (vodovod, elektřina, kanalizace a komunikace na hranici parcel). Na jednom z těchto pozemků již byla realizována výstavba rodinného domu včetně všech povolení, připojení a komunikace. Z pozemku je pěkný výhled, po cyklostezce je odsud kousek na přehradu Žermanice a na další krásná místa Těšínských Beskyd. Okolí je vhodné pro zimní i letní..

Zobrazit detail
Červen 2020

Řadové domy v Levíně u Berouna

Králův Dvůr, Levínský Vršek

Jedná se o nepodsklepené řadové domy s dvěma nadzemními podlažími, plochou střechou a balkonem o celkové užitné ploše 130 m2. Jde o poslední fázi výstavby v této lokalitě, která je jinak kompletně zastavěná. Komfort bydlení zvyšuje blízkost sjezdu z dálnice D5, školka a další občanská vybavenost. Moderně pojatá architektura nabízí kvalitní bydlení. Lokalita v sobě spojuje perfektní dopravní dostupnost, občanskou vybavenost a blízkost přírody.

Zobrazit detail
Říjen 2019

Byty Amadet Jesenice 3. etapa

Jesenice, Nákupní

Vážení zájemci, nabízíme Vám možnost zakoupit si nové bydlení. Stavíme pro Vás neobvyklý vícefunkční komplex. Všechny zdejší byty mají střešní zahradu či balkon. Každý byt má své garážové stání a sklep. Podzemní garáže jsou propojeny s bytovými podlažími pomocí moderních výtahů. Zástavba navazuje na souvislou frontu bytových domů, která se táhne podél komunikace 101 z Jesenice na východ k obci Kocanda. Předchozí úspěšné etapy realizovala převážně společnost Novera jako projekty „Jesenice City“ a „Novera City“. V těchto domech jsou už dávno všechny byty prodané. V parteru budov sídlí provozovny, které poskytují služby..

Zobrazit detail
Září 2019

Králův Dvůr - Křižatky, prodej stavebních pozemků

Králův Dvůr, Na Mandátě

Nabízíme Vám exklusivně několik posledních zasíťovaných pozemků v lokalitě Králův Dvůr - Křižatky. Pozemky jsou ihned připravené k výstavbě. Na pozemku je připravena elektřina, plyn, vodovod, kanalizace a vysokorychlostní internet. Přístup je zajištěn po zkolaudované komunikaci s osvětlením, předané obci.

Zobrazit detail
Červenec 2019

Prodej pozemků pro výstavbu rodinných domů Hnojník

Hnojník

Hledáme developera na výstavbu rodinných domů v krásném místě v podhůří Beskyd se solidními sousedy v žádané lokalitě obce Hnojník. Nabízíme 13 pozemků se žádostí o stavební povolení na sítě a komunikace o celkové výměře 15140 m2. K dispozici jsou potřebné inženýrské sítě (vodovod, elektřina, komunikace na hranici parcel, kanalizace bude prozatím řešena jímkou, výstavba je obcí plánována na nejbližší období). Na jednom z těchto pozemků již byla realizována výstavba rodinného domu včetně všech povolení, připojení a komunikace. Z pozemků je pěkný výhled na Beskydy, po cyklostezce je odsud kousek na Javorový Vrch nebo do Komorní..

Zobrazit detail

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací