Březen 2021Rezidence - Široká

Liberec, Široká

Reality 11 Vám představují novostavbu bytového domu o osmi bytových jednotkách a jednom komerčním prostoru. Dům je navržen s jedním suterénním a 3 nadzemními podlažími. V suterénu se nachází společné prostory k bytům (sklepní kóje), kotelna, schodišťová hala a komerční jednotka. V dalších třech patrech jsou umístěny byty. Ohřev TUV a vytápění zajišťují moderní plynové kondenzační kotle s podružným odpočtem. V ceně bytu je také sklepní kóje. K bytu patří jedno venkovní stání pro auto za cenu 218.500,- Kč. Více také na: https://rezidence-siroka.cz/ Prodej zajišťuje reality 11 Liberecko


Přehled jednotek

Číslo bytu Dispozice Plocha Patro Balkón Terasa Předzahrádka Parkování Cena Stav
1 2+kk 64 m2 2. ze 4 Ano Ne Cena nezveřejněna prodáno detail
2 3+kk 62 m2 2. ze 4 Ano Ne 4 288 000 Kč prodáno detail
3 2+kk 47 m2 2. ze 4 Ano Ne Cena nezveřejněna prodáno detail
5 3+kk 62 m2 3. ze 4 Ano Ne 4 416 000 Kč prodáno detail
6 2+kk 47 m2 3. ze 4 Ano Ne Cena nezveřejněna prodáno detail

Lokalita

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT