Nemovitost

Reality 11 Vám zprostředkují prodej domu o užitné ploše 160 m² s garáží, nacházející se v obci Dolní Povelice u Polských hranic ve Slezsku. Dolní Povelice je malá vesnice, část obce Bohušov v okrese Bruntál. Nachází se asi 3 km na jihozápad od Bohušova. Dolní Povelice se nacházejí mezi Bohušovem, Dívčím Hradem a Slezskými Rudolticemi. Část severní hranice tvoří řeka Osoblaha.
Dispozičně I NP 2+1, II NP 3+1. Dům není podsklepen.
Elektřina v domě 230 V i 400 V, voda s obecního vodovodního řádu a odpady svedeny do obecní kanalizace. Plyn zde není. V domě vytápění kotlem na tuhá paliva s rozvody do radiátorů a v II NP možnost samostatného topení v kamnech. Teplá voda s elektrického bojleru. V domě je potřeba dodělat keramické obklady v kuchyni a keramické obklady koupelny nacházející se v II NP.
Za domem chovný rybník s možností rybolovu a aktivního odpočinku.
Dům může být zajímavý pro ty kteří hledají klidné místo pro rekreaci a odpočinek. Ev. číslo: 23247.

160 m²Užitná plocha
INP 2+1, IINP 3+1Dispozice
1Garážové stání
1 kmZastávka autobusů
3 kmCentrum

Fotogalerie

Kontakt na makléře

777 613 774
drimal@reality11.cz
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT