Nemovitost

Reality 11 Vám zprostředkují v exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej chaty v Zálesí u Javorníku, okres Jeseník. Stojící na pozemku 181 m².
Jedná se o samostatně stojící rekreační chatu v blízkosti, slepé obslužné komunikace. Rekreační chata je přízemní s částečným podsklepením, se sedlovou střechou s plným využití podkroví.
Základy tvoří betonové pasy s vodorovnou a svislou izolací proti zemní vlhkosti. Svislé konstrukce suterénu jsou kamenné s vnitřní cihelnou vyzdívkou v tl. cca 50 cm. Podezdívka je z lomového kamene. Svislé konstrukce přízemí jsou zděné z pálených cihel v tl. 30 cm. Stropy nad suterénem jsou z betonových stropních desek. Stropy nad přízemím jsou dřevěné trámové, s vodorovným podhledem. Krov je vaznicový sedlový. Střešní krytina je z osinkocementových šablon na bednění. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu, úplné. Venkovní omítky jsou vápenocementové hladké. Vnitřní omítky jsou vápenné štukové. Podlahy v suterénu jsou z betonové mazaniny. Podlahy v přízemí, vstupní chodba, obývací pokoj s krbem, koupelna, WC jsou z keramické dlažby. Vnitřní obklady koupelny, WC a kuchyně jsou keramické. Podlahy v podkrový jsou dřevěné. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. Vstupní dveře jsou plastové. Vnitřní dveře jsou plné hladké a prosklené do ocelových zárubní. Schody do suterénu jsou betonové , do podkroví dřevěné s podstupnicemi. Vnitřní vybavené kuchyně - kuchyňská linka s dřezem, el. sporák. Vybavení koupelny - umyvadlo, sprcha. Záchod splachovací samostatný. Rozvod vody
studené a teplé, zdroj teplé vody el. bojler. Vytápění lokální el. přímotopy a krb v obývací místnosti.
Staří nemovitosti cca 47 let. V roce 2015 provedeny opravy prvků krátkodobé životnosti výměna oken, keramické podlahy, kuchyně, schodiště z masivu. Voda - přípojka z vlastní studny el. Čerpadlem Elektro - nadzemní přípojka 230/400V.
V domě prodávající zanechá pro nové majitele elektro kotel k vytápění.
Kanalizace - dešťová na vlastní pozemek, splašková z WC, kuchyně a koupelny do žumpy na vyvážení.
Možnost parkování na vlastním pozemku před chatou, nájezd přes lávku. Ev. číslo: 23007.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

Internetová stránka nemovitosti má adresu.: chatazalesi.cz

120 m²Podlahová plocha
3+1Dispozice
3Parkovacích stání
2 kmZastávka autobusu
5 kmměsto Javorník

Fotogalerie

Kontakt na makléře

777 613 774
drimal@reality11.cz
Domluvit prohlídku