Nemovitost

Reality 11 Vám zprostředkují prodej domu, penzionu 800 m² stojící na rovinatém oploceném pozemku o rozloze 1 583 m², se započatou rekonstrukci v okrajové části města Karlovice okres Bruntál v Jeseníkách. Lze předělat na bytový dům pro nájemní bydlení nebo apartmánový dům.
Dům je, zděný, s novou sedlovou střechou pokrytou eternitem, přístavba a pergola pokryta plechovými šablonami z pozinkovaného plechu, Dům není v současné době napojen na inženýrské sítě. Vytápění domu je řešeno krbem s průduchy, plánované také i elektrické vytápění. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně-technický stav je velmi dobry. Dům není podsklepený. K domu patří zahrada. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.
Dům se nachází ve velmi klidné lokalitě podhůří Nízkého Jeseníku s možností turistických výletů do okolí, nebo užívat nikým a ničím nerušené chvíle pohody a klidu. V zimě dostatek běžeckých lyžařských tras v okolí. Vrbno pod Pradědem s osvětlenou sjezdovkou v Ski areálu vzdáleném 4 km. Horské Lázně Karlova studánka 12 km.
Dům může být zajímavý pro investory, hledající nemovitost pro komerční využití. Ev. číslo: 23240.

800 m²Podlahová plocha
1 583 m²Plocha pozemku
5Parkovacích stání
50 mZastávka autobusů
2 kmCentrum

Fotogalerie

Kontakt na makléře

777 613 774
drimal@reality11.cz
Domluvit prohlídku