Nemovitost

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu v malebné obci Nový Hrozenkov, dispozičně řešen INP 1+1, IINP 1+0, užitná plocha domu 120 m², pozemek 1 005 m².
Dům je zateplen pěnovým polystyrénem, nová střecha s pogumovaných plechových šablon, nový komín.
V přízemí INP se nachází obývací pokoji, kuchyně, koupelna, technické zázemí, a prostorné zádveří z kterého je přístup do II NP. V IINP prostorná půda a samostatný pokoj, balkón. Vytápění domu je kamny v kuchyni, nebo elektrickými topidly. Voda z obecního vodovodu nebo i z vlastní studny, odpady svedeny do obecní kanalizace, elektřina v mědi 230V i 400V. Dům na plyn není připojen. V udržované dřevěné okna.
Podlahy PVC nebo keramická dlažba. Dům není podsklepen.
U domu samostatně stojící garáž, dílna a sklad. Na rovinatém pozemku za domem několik ovocných stromů.
Obec Nový Hrozenkov se nachází cca 17 kilometrů od okresního města Vsetín a 50 kilometrů od krajského města Zlín.
Ski centrum Kohůtka vzdáleno 7 kilometrů. Přehrada v Karolínce 5 kilometrů.
Obec Nový Hrozenkov poskytne výbornou občanskou vybavenost a velmi pestrý kulturní život. Pokud patříte mezi kutily nebo zahrádkáře, dům a samostatně stojící dílna za domem vám poskytne luxusní zázemí k životu. Milovníci koupání se v parném létě mohou osvěžit ve zdejší vodní nádrži Balaton, kterou obklopuje sportovně – rekreační areál s dětským koutkem vybaveným herními atrakcemi a hřištěm na plážový volejbal. Balatonu se někdy přezdívá také „Valašské moře“, neboť z jedné strany ho obklopuje písečná pláž a jeho voda patří i v létě k nejčistším v kraji vůbec.

Ev. číslo: 23346.

120 m²Podlahová plocha
1 005 m²Pozemek
1Garážové stání
1 kmZastávka autobusu
1 kmCentrum

Fotogalerie

Kontakt na makléře

777 613 774
drimal@reality11.cz
Domluvit prohlídku