Nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej romantické chalupy 4+1, obytné ploše 120 m², stojící na pozemku 453 m² nacházející se v centru Zlatých Hor, na ulici Kostelní. V přízemí INP se nachází kuchyně s obývacím pokojem, ložnice, pokoj, koupelna s vanou a samostatné wc. Další pokoj se nachází v IINP. S prostorné půdy se dají vybudovat další pokoj. U domu garáž. Na rovinaté oplocené zahradě ovocné stromky, posezení z ohništěm.
Vytápění domu řešeno závěstným plynovým kotlem s rozvody do radiátorů. V pokoji v IINP kachlové kamna. Voda z obecního vodovodního řádu. Odpady svedeny do obecní kanalizace. Prodává se včetně vnitřního vybavení zachyceného na fotografiích.
Hledáte li klidné místo k bydlení, rekreaci nebo aktivnímu odpočinku?
Již nehledejte, právě jste jej našli.
Město Zlaté Hory sousedí na severu s Polskem, Glucholazy, na západě s obcí Mikulovice a městem Jeseník, na jihu s obcí Heřmanovice a na východě s obcí Petrovice. Od okresního města Jeseníkje vzdáleno cca 25 km a od krajského města Olomouc zhruba 100 km.
Město Zlaté Hory nabízí veškerou občanskou vybavenost, škola, školka, zdravotní. středisko, wellness, sportovní areál.
V okolí najdete nespočet turistických aktivit. Zlatorudné mlýny. Nedaleko jsou lyžařská střediska v Příčné a Horním a Dolním údolí.


Internetová stránka nemovitosti.: http://chalupazlatehory.cz

Ev. číslo: 22424.

120 m²Podlahová plocha
4+1Dispozice
1Garážové stání
500 mAutobusové nádraží
200 mCentrum

Fotogalerie

Kontakt na makléře

777 613 774
drimal@reality11.cz
Domluvit prohlídku