Zpět

Prodej pozemku, Pro bydlení, 1301 m2 video

Rakovec, Český Těšín, okres Karviná, Moravskoslezský

950 Kč za m2
Cena bez úpravy vodovodního řadu činní 950 Kč/m2, cena se zesíleným vodovodním potrubím činí 1100,-
ID
23456
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
1301 m2
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
ČOV pro celý objekt
Spustit video
Zobrazit všech
12 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivně pozemek se skvělou dostupností jak do Třince, tak Českého Těšína a rovněž na dálnici a to na samé hranici Dolního Žukova okr. Karviná a Ropice okr. Frýdek - Místek.

Pozemek je v územním plánu určen pro výstavbu rodinného domu, je obdélníkového tvaru. Příjezd na pozemek je po asfaltové obecní, ke konci pak zpevněné, slepé soukromé cestě ošetřené věcným břemenem chůze jízdy pro daný pozemek. K parcele navazuje parcela o rozloze 165m² která bude ve vlastnictví majitele pozemku.

Elektřina a vodovodní přípojka na hranici pozemku. Plyn není. Odpady, dle schválení, nutno řešit čističkou odpadních vod.

Bude provedeno zesílení vodovodního řadu, který má aktuálně nedostačující kapacitu.
Cena bez úpravy vodovodního řadu činní 950 Kč/m², cena se zesíleným vodovodním potrubím činí 1100,- Kč/m².

Velice krásná lokalita s dobrou dostupností do města Český Těšín cca 5 min., Třinec cca 10 min. a Frýdek - Místek cca 15 min.
Milovníci golfu ocení blízkost golfového resortu Ropici.

Lze koupit všech 8 stavebních pozemků, cca 6.000 m².

Zajištění výhodného financování v ceně.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, máte-li zájem o více informací či o osobní prohlídku, jsem Vám kdykoliv k dispozici.Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií, nebo nejvýhodnější nabídce. Ev. číslo: 23456.

Mapa


Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT