Prodej domu, Rodinný, 127 m2

6 830 000 Kč

O nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují možnou koupi novostavby jednopodlažního rodinného domu, 4+kk, 127 m², typu bungalov.
Jedná se o hrubou stavbu provedenou klasickým zděným způsobem. Základy domu jsou betonové, obvodové zdivo je ze systému HELUZ. Střecha rodinného domu je pultová, krytinou je pogumovaný plech.
Dispoziční řešení zahrnuje zádveří, chodbu, koupelnu, samostatné WC, technickou místnost, 4 místnosti. V obývacím pokoji s kuchyňským koutem, je zabudováno francouzské okno s možností vybudovat terasu po případě zimní zahradu. Také je zde možno osadit krbová kamna.

Kupní cena zahrnuje:
Hrubá stavba, včetně rozvodů odpadů a vody. Částečně je udělán silnoproud. Součástí je také kompletní systém podlahového vytápění, včetně plynového kotle. Položen je podlahový polystyren a hydroizolace ve dvou vrstvách. Veškeré inženýrské sítě jsou vyřešeny a přivedeny do domu. Okna plastová s trojskly.

Náklady na dokončení domu stanoveny na cca 1.000.000,- Kč.

Zádveří 5,28 m²
Chodba 9,30 m²
Pokoj 15,73 m²
Pokoj 11,81 m²
Pokoj 13,64 m²
Pokoj+KK 41,50 m²
Technická místnost 4,34 m²
Obývací pokoj 16,96 m²
Koupelna 8,38 m²
Samostatné WC 1,65 m²
Objekt je stavěn v současných požadavcích nízkoenergetických domů.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, máte-li zájem o více informací či o osobní prohlídku, jsem Vám kdykoliv k dispozici. Těším se na případné setkání při prohlídce.

Jiřina Hlavenková – certifikovaný realitní makléř Ostrava
.
.
.
.
. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Ev. číslo: 23930.

127Podlahová plocha
4+kkDispozice
1208Pozemek

Fotogalerie

Kontakt na makléře

607 773 774
hlavenkova@reality11.cz
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT