S kolegy ze sítě NÁRODNÍHO REALITNÍHO HOLDINGU vytváříme databázi poptávajících, kteří v minulosti přišli na prohlídku nemovitosti, která však nesplnila jejich očekávání. Těchto lidí se vždy zeptáme na jejich kritéria a jako prvním jim vždy zasíláme všechny nové nabídky, které těmto kritériím odpovídají. Aktuálně máme v databázi přes 400 poptávajících v mém regionu.

Aktuálně hledám:

Stavební pozemek Morávka, Čeladná, Komorní Lhotka, Řeka. Cena nerozhoduje, pouze místo.

Komerční nemovitost v Ostravě. Pro konkrétního kupce, který již zakoupil jednu nemovitost, hledám nájemní dům (činžák), cena kolem 5.000.000,- Kč, V Ostravě - Vítkovicích. Víte o něčem?

A mnoho dalších

Pokud vlastníte nemovitost, kterou klienti poptávají, pošlete mi informaci přes tlačítko níže a já se s vámi zkontaktuji a domluvíme se na prodeji a spolupráci. Těším se na vaše tipy.

Fill out my online form.
607 773 774
hlavenkova@reality11.cz

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT