Ing. Bohumil Ježek MAKLÉŘ MĚSÍCE

Litoměřice v Ústeckém kraji Certifikovaný makléř
723 001 784
jezek@reality11.cz
Veleslavínova 3108/14
Ústí nad Labem 400 11
North
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Makléř je členem
Realitní komory ČR
Získaná ocenění

2019:makléř měsíce března

Makléř Ing. Bohumil Ježek je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 68963378.

Hodnocení klientů

Byla jsem velice spokojená s prací p. Ing. B. Ježka, profesionální, milý přístup, ochotný, prodej mé nemovitosti byl proveden v uspokojivém čase, dalším klientům mohu jeho služby jen doporučit. Schopný, milý a makléř na svém místě. Děkuji a přeji hodně klientů. Ludmila Falcmanová

Ludmila Falcmanová

V závěru roku bych chtěla touto cestou poděkovat panu Ing. Bohumilovi Ježkovi za úspěšné zprostředkování prodeje bytu. Pokud v úvodu zmíním cenu, která jistě každého zajímá, díky p. inženýrovi byla ve finále stejná s mojí představou, ačkoliv v uvedené době nijak zvláště byty na odbyt ,,nešly“. Přičítám to celkově profesionálnímu přístupu od zpracování nabídky na základě detailního zjištění o stavu bytu, domu, lokality, přes naplánování veškerých administrativních úkonů, průběžné informace o aktuálním stavu nabídky i o průběhu samotného prodeje až po zpracování a podání daňového přiznání. Vše probíhalo dle dohodnutých termínů. Díky spolehlivému a profesionálnímu přístupu vřele doporučuji a přeji všem v případě potřeby právě tak dobrou zkušenost, jako jsem měla já s panem inženýrem Ježkem, kterého tímto srdečně zdravím a přeji mnoho úspěchů v roce 2017! Alena Martinková

Alena Martinková

Férové a precizní jednání, které zajistilo, že vše proběhlo hladce a bez zbytečných komplikací. Výsledkem je spokojenost na obou stranách. Tohoto realitního makléře mohu všem vřele doporučit!!

Radka Heřmánková

Více hodnocení

Moje reference

Pronájem, prostorný rodinný dům 5+1, 164 m², Předonín

20 000 Kč

Pronájem kanceláří 18,9 až 35,2 m2

135 Kč

Prodej bytu 2+1+L 67,22 m2

1 480 000 Kč

Podnájem bytu 1+kk 32 m2

5 100 Kč

Prodej, rodinný dům, 183 m², Sebuzín

950 000 Kč

Pronájem garáže 23 m2

1 300 Kč

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací