Chci otevřít pobočku

Úplný nováček, nebo zkušený realitní makléř – v případě, že si chtějí otevřít vlastní pobočku, jsou si rovni. Postavit se na vlastní nohy a být svým vlastním pánem s sebou ale často přináší i pocit nejistoty, nebo strachu z neúspěchu. Pod křídly zkušených se ale nikdo bát nemusí.

Proč si otevřít pobočku

Individuální přístup

Reality 11 jako jediná síť na realitním trhu všem partnerům garantuje osobního poradce, nebo chcete-li mentora, kterého budou mít po ruce po celou dobu spolupráce.

Kdo se neučí, neposouvá se dál

Všichni se učíme a vzděláváme celý život. Reality 11 disponují Realitní akademií České republiky, která pravidelně vzdělává všechny své partnery a makléře.

Prostředí pro podnikání je důležité

Reality 11 jsou členem Národního realitního holdingu. Ten sdružuje tři významné realitní značky úspěšných franšízových sítí na českém realitním trhu. Naši partneři tak mají možnost úzce spolupracovat a sdílet tak cenné informace. Jsme hrdí, že jsme členy Realitní komory České republiky.

Vaše firma může jedině vzkvétat

Dlouhodobému, intenzivnímu a extenzivnímu růstu Vašeho podnikání pomůže soustavný propracovaný systém vzdělávání partnerů naší sítě. Naučíte se i to, jak získat nové lidi a pracovat s exkluzivní nabídkou a poptávkou. Ve speciálně připravených programech Vám školitelé Realitní akademie České republiky objasní, jak vytvořit a hlavně udržet obchodní týmy pod Vašimi křídly.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT