Makléř srdcař

Proč se stát makléřem srdcařem

 

Prezentuje se

Je pyšný na svou práci a dává ji na obdiv. Prezentuje své úspěchy pomocí moderních marketingový nástrojů Národního realitního holdingu. Publikuje články, má vlastní web,  stránku na sociálních sítích a své bannerové a PPC kampaně.

Pracuje s klienty

Sofistikovaně pracuje se svými spokojenými klienty a z nich těží další doporučení. Má odborníky (kolegy) na práci s poptávkou a osobním marketingem.

Vykupuje nemovitosti

Má k dispozici více než 2 mld. Kč na pomoc klientům ve finanční nouzi. Vyplácí zástavy, řeší exekuce, vykupuje a draží nemovitosti. Vše za pomoci jedinečných nástrojů Národního realitního holdingu.

Maximální počet exkluzivních smluv

Prodejem exkluzivní poptávky a možností využití vícečetné exkluzivity dosahuje u klientů maximálního počtu uzavřených exkluzivních smluv hned při první schůzce.

Osobní kouč a trenér

Pro zvyšování svého obchodního výkonu spolupracuje po celou dobu s osobním trenérem (koučem). Maximalizuje tak svůj osobní potenciál za využití všech nástrojů Národního realitního holdingu.

Má vlastní pořad

Produkuje svůj vlastní pořad. Oslovuje klienty pomocí profesionálních videí za asistence profesionálního týmu (režie, scénář, kamera, zvuk, střih). Využívá k publikaci marketingové kanály a nástroje Národního realitního holdingu.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT