Příběhy majitelů kanceláří

Podívejte se na příběhy úspěšných makléřů a majitelů realitních kanceláří, kteří se o svůj životní příběh podělili a nechte se inspirovat. Třeba za čas zde bude i ten Váš.

kubik
Martin Kubík
Pody real s.r.o.

Práce v realitách je o neustálém sebezdokonalování.

Svou kariéru v realitní sféře jsem odstartoval během roku 2005, kdy jsem nastoupil do jedné z největších tuzemských realitních sítí. Během krátké doby se mi zde podařilo uzavřít přibližně kolem sto zakázek. Menší zlom přišel v roce 2012, kdy jsem kvůli krizovému období změnil své zaměření z realit na marketing, kde jsem však načerpal inspiraci pro další obchodní možnosti a metody. O rok později jsem se ale do realitního světa vrátil a založil vlastní realitní kancelář. Během následujícího období jsem pochopil, že jako malý hráč na trhu jsou mé šance a možnosti velmi malé. Na jaře roku 2014 jsem se však připojil do realitní sítě holdingu Reality 11, což se ukázalo jako správná volba. Koncept Reality 11 je postaven na spolupráci a vzájemném předávání zkušeností a podpoře. Během prvního roku působení se zde sešlo mnoho zkušených odborníků, kteří svou práci v realitách myslí vážně, neustále se vzdělávají a společně hledají nová východiska spolupráce. Aby se člověk stal realitním specialistou, měl by se nejen neustále školit a trénovat ve svých dovednostech, ale i přistupovat upřímně a lidsky ke klientům a kolegům. Je potřeba na sobě neustále pracovat, jelikož obzvláště v tomto oboru je rozdíl mezi těmi, co se nevzdělávají a těmi, kteří se chtějí neustále zlepšovat, výrazným faktorem, který ovlivňuje obecné mínění o realitních makléřích. Práci v realitách doporučuji všem, které baví práce s lidmi a zároveň chtějí být páni svého času a získávat velmi zajímavé výdělky. Musí býti však zodpovědní, pracovat na sobě a uvědomit si, že průvodce realitním obchodem pomáhá lidem řešit jejich životní situace.

Přehrát video

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT