Pod křídly zkušených

Rychle vydělávající makléř

Osobní rozvoj + exkluzivita = zaručený úspěch

Máte pocit, že máte stále nízké příjmy a Vaše kariéra se už nikam dál neposouvá? Toužíte pracovat s exkluzivními nemovitostmi? Díky Duální, Triální a Férové exkluzivity budete mít možnost spravovat široké portfolio realit. Přidejte se k nám a my Vám pomůžeme Vaši kariéru pořádně nastartovat!

Ptáte se jak? Vzdělávejte se od opravdových profesionálů! Školit se budete pod dozorem nejlepších speakerů. Pořádáme školení a aktivní tréninky, které Vám dopomohou k Vašemu osobnímu rozvoji a růstu. Školení a aktivní tréninky probíhají pod vedením zkušených lektorů Realitní Akademie ČR, kteří Vás naučí vše potřebné a předají Vám to nejlepší. Pak už bude růst Vaší kariéry hračkou. Díky našemu školícímu systému dosáhne 100% exkluzivit i úplný nováček.

Žádná cesta k úspěchu není jednoduchá, proto se snažíme Vás, naše partnery vzdělávat a vytvářet pro Vás co nejlepší podmínky, pro rozvoj Vaší profesní dráhy. Jediné, co potřebujete je odhodlání, píle a chuť se rozvíjet. Nastartujte společně s námi Vaši kariéru a staňte se tím nejlepším z nejlepších!

Vyžádejte si referenční případy