Rychle vydělávající makléř

Proč se stát rychle vydělávajícím makléřem

 

Učený z nebe nespadl

Realitní akademie České republiky nabízí tří úrovňový systém školení a osobních tréninků, které dávají pevný základ. Osobní kouč společně s vedoucím týmu vede makléře krok po kroku k úspěchu

Nástroje

Využívá veškerých nástrojů pro úspěšný start kariéry. Naučí se používat jedinečný systém správy klientů vč. nabídky a poptávky. Vede ho propracovaný manuál jak se stát úspěšným makléřem.

Osobní mentor

Individuálně pracuje se svým nadřízeným popř. osobním koučem pobočky. Těží ze zkušeností svých profesně starších kolegů a kolegyň. Má přesně specifikované činnosti s hodnocením dílčích výsledků.

Databáze klientů

Pracuje s databází klientů a díky nástrojům a dovednostem ji umí využít. Naučí se hledat klienty na trhu, oslovit je a zaujmout.

Odměňovací model

Má jasně specifikovanou odměnu za to, co dělá a jasně daný model spolupráce s ostatními kolegy. Organizuje vše za účelem dosažení maximální možné odměny.

Osobní prestiž a styl

Stává se moderním obchodníkem. Jeho osobní vizáž i styl prezentace se stává profesionálním. Jezdí prestižním vozem.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT