Vzdělávací programy

  • Program pro nováčky - CERTIFIKOVANÝ MAKLÉŘ
  • Program pro makléře s praxí - CERTIFIKOKVANÝ SPECIALISTA
  • Program pro top makléře s praxí - REALITNÍ EXPERT
  • Manažerské programy - MANAŽERSKÁ AKADEMIE
  • Samostatné kurzy realitního a osobního rozvoje

 

Program pro nováčky - CERTIFIKOVANÝ MAKLÉŘ

Začátek kariéry v realitách není snadný. Musíte přesně vědět vše, co práce s realitami obnáší a teprve potom můžete začít pracovat. Absolvovat kurz pro nováčky je tedy nutností. V průběhu prvního měsíce do Vás naši školitelé nahrnou maximum informací a naučí Vás, jak pracovat na kvalitě, v systémech Reality 11. Kromě toho se dozvíte vše o daních a právu, procesu pronájmů a prodejů. A nejen to, ale mnoho dalšího čeká všechny nováčky.

Program pro makléře s praxí - MAKLÉŘ SPECIALISTA

Nedosahujete svých vysněných pracovních cílů, nebo nevíte jak na zvýšení Vašeho obratu? Pro Vás je tedy připraven kurz Makléř specialista. Celou dobu si pracujete při kurzu na vlastním rozvoji.

Program pro top makléře s praxí - REALITNÍ EXPERT

Kurz Realitní expert je pouze pro špičky z oboru. Těm naprosto nejlepším poskytne dokonalé vzdělání a připraví je třeba na postup do manažerské pozice.

Manažerské programy - MANAŽERSKÁ AKADEMIE

Ti, kteří jsou majitelem franšízové pobočky Reality 11 nebo vedou svůj vlastní tým, se v manažerské akademii dozví, jak pracovat například s nováčkem. Dále si vytrénují dovednosti, pravidla pro vedení samostatných jednotek.

Samostatné kurzy realitního a osobního rozvoje

Tyto kurzy jsou už jen pro ty, kteří samostatně pracují na rozvoji realitních dovedností.

Ze všech kurzů si účastníci po absolvování závěrečné zkoušky, odnesou osvědčení, akreditaci.

 

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT