Zpět Profil makléře:
Mgr. Petr Kitzberger
Makléř specialista

Mgr. Petr Kitzberger

Prodám i vaši nemovitost jako nic. Rychle, bezpečně a bez starostí.
Vyzkoušelo mne již více než 500 spokojených zákazníků.

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

O mně

Dobrý den přátelé,

      mé jméno je Petr Kitzberger a jsem majitelem realitní kanceláře Reality 11 v Libereci, kde jsem se narodil, vyrůstal a kde také žiji. Znalost regionu je pro nás nesmírně důležitá a jedině tak můžeme našim klientům poskytnou ten nejlepší realitní servis. Zároveň jsem regionálním ředitelem Národního realitního holdingu (NRH) pro oblast sverní a východní Čehy. 

      V realitní branži se pohybuji již od roku 2009. Velmi si cením toho, že se na mě naši klienti neustále obrací s jejich potřebami a já jim mohu poskytnou férový a profesionální přístup, tedy takový, jaký si přejete. Díky spolupráci s Reality 11 a Národním realitním holdingem mohu spolupracovat s těmi nejlepšími odborníky, kteří v realitním oboru v současné době působí.

      Budu velice rád a potěšen, pokud se na mě obrátíte s jakýmkoliv problémem a osobně se Vám budu moci věnovat. Být kvalitním makléřem, je velký závazak a být součástí ryze české realitní sítě nám přináší čerstvé informace o realitním trhu, možnosti vzdělávání a zdokonalování se v našem krásném povolání realitního makléře. Věřím, že společně s Vámi, Realitní komorou České republiky, Realitní akademií, ale zejména se vzdělanými realitními makléři, dokážeme realitní prostředí vyčistit a vrátit práci realitního makléře mezi uznávané a prestižní povolání.

       Nebojte se realitních makléřů ani realitních kanceláří, jen si dobře vybírejte a ptejte se!

       U příležitosti stého výročí založení Československého státu jsme se rozhodli k naprosto revolučnímu přístupu v odměňování makléřů i realitních kanceláří. Všem našim novým partnerům nabízíme 100% provizi za neuvěřitelných podmínek.

Prodej nemovitostí

Pronájem nemovitostí

Profesionální přístup

Homestaging