Zpět

Prodej pozemku, Pro bydlení, 1411 m2

Modřínová, Kunice, okres Praha-východ, Středočeský

7 800 000 Kč
ID
24623
Plocha
1411 m2
Zobrazit všech
22 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o velikosti 1411 m². Pozemek se nachází v Dolní Lomnici uprostřed lesů a je přímo u lesa. Tento pozemek se prodává se i s projektem na dům, který je možné převzít.
Jde o krásné místo vzdálené do 20 ti minut z Prahy vedle Kunic, 3 km od Velkých Popovic. Kompletní inženýrské sítě (elektřina, vodovod, kanalizace, plyn, vše přímo na pozemku), obslužná komunikace, veřejné osvětlení.
Dopravní dostupnost urychluje snadný nájezd na D1 i Pražský okruh.
Obec Dolní Lomnice je součástí obce Kunice a v okolí najdeme mnoho možností turistiky, cyklistky i dalších aktivit. V Kunicích známý zámek Berchtold, kde jsou různé atrakce a sportoviště a oblast Posázaví je také dobře dostupná. Dolní Lomnici obklopuje několik významných přírodních lokalit, z jedné strany národní přírodní rezervace Voděradské bučiny, z druhé přírodní park Střed Čech. Větší občanská vybavenost je v blízkých Velkých Popovicích a Říčanech.
Na okolních pozemcích jsou již postaveny nové domy, neočekáváme tedy žádné potíže při povolení stavby Vašeho nového domu. Ev. číslo: 24623.

Mapa


Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT