Zpět

Prodej pozemku, Pro bydlení, 1497 m2

Jedlová, Kunice, okres Praha-východ, Středočeský

7 999 000 Kč
ID
24598
Plocha
1497 m2
Elektřina
380V
Voda
Dálkový vodovod
Zobrazit všech
17 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o velikosti 1497 m². Pozemek se nachází v Dolní Lomnici uprostřed lesů a z místa se vám nabídne neopakovatelný výhled na Posázavskou pahorkatinu s možností snadného přístupu do okolních lesů.
Jde o krásné místo vzdálené do 20 ti minut z Prahy vedle Kunice, 3 km od Velkých Popovic.
Pozemek se nachází se v mírném jihovýchodním svahu chráněném lesy ze severní a západní strany, díky nímž nebude možné do budoucna navrhovat žádnou další výstavbu. Kompletní inženýrské sítě (elektřina, vodovod, kanalizace, plyn, vysokorychlostní internet - vše přímo na pozemku), obslužná komunikace, veřejné osvětlení.
Dopravní dostupnost urychluje snadný nájezd na D1 i Pražský okruh.
Obec Dolní Lomnice je součástí obce Kunice a v okolí najdeme mnoho možností turistiky, cyklistky i dalších aktivit. V Kunicích známý zámek Berchtold, kde jsou různé atrakce a sportoviště a oblast Posázaví je také dobře dostupná.
Na okolních pozemcích jsou již postaveny nové domy, neočekáváme tedy žádné potíže při povolení stavby Vašeho nového domu. Ev. číslo: 24598.

Mapa


Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT