Reference - Hodnocení klientů

Děkuji za skvěle odvedenou práci od A do Z. Ocenil bych v dnešní době na realitním trhu velkou přehlednost a umění zajistit správnou cenu ke spokojenosti všech stran. Takže doporučení z mé strany určitě kladné a díky ještě jednou za práci pane Kubík a věřím do budoucna, že zase něco vymyslíme. Hodně zdaru Vám a díky.

Zdeněk Elich
Prodej | Byt | Praha, Rýmařovská

Martine, moc děkuji za prodej nemovitosti! Oceňuji velké nadšení pro práci realitního makléře, optimismus, i při situacích, které optimisticky nevypadaly. Je třeba poděkovat i Klárce za perfektní přípravu na focení, dále za úžasné video, které nám zůstane jako památka na byt, kde jsme strávili řadu let. Díky panu makléři všechno proběhlo v naprosté pohodě a bez problémů a mohu jen a jen doporučit. Přeji hodně štěstí v další práci!

Martina Abrahámová
Prodej | Byt | Jesenice, Za Rybníkem

Ráda bych touto cestou poděkovala za zprostředkování koupi baráku Vaší kanceláři. Konkrétně chci velmi poděkovat panu Martinu Kubikovi za profesionální přístup, za zajištění všech náležitostí kolem koupi a za velmi vstřícné a ochotné jednání. Byla jsem naprosto spokojena, mohu pana Kubika všem vřele doporučit.

Marie Podosolová
Prodej | Dům | Praha, Písnické zahrady

Martin Kubík vstoupil do našeho života jako makléř zastupující prodávající, od kterých jsme koupili byt. Jeho pohotové a profesionální jednání na nás udělalo takový dojem, že jsme ho po dokončení koupě oslovili i k další spolupráci, která dopadla rovněž velmi uspokojivě. Doporučili bychom ho každému, kdo poptává precizní zpracování všech smluv a vstřícné inteligentní jednání.

Zuzana Trávníčková
Prodej | Byt | Praha, Pod Plískavou

Skvělý přístup a hlavně velká profesionalita v celé fázi spolupráce. Až překvapivé, jak ho ta práce baví a naplňuje. Mohu jen doporučit, což jsem již udělal napříč známými. Oceňuji jak přípravu na prodej bytu, tak samotný proces prodeje a jeho finální dokončení. Ještě jednou díky.

Pavel Novotný
Prodej | Byt | Praha, Pod Plískavou

Není důvod se rozepisovat, poskytnuté služby byly jednoduše "par excellence".

Vladimir Petak
Prodej | Dům | Praha, Miřetická

Děkuji mnohokrát. Velmi příjemné a velmi profesionální jednání. Těším se na další spolupráci.

Jiří Zelenka

Perfektní a velmi rychlé profesionální jednání, pana Kubíka mohu s klidem doporučit.

Jan Jíra

S profesionálním,aktivním a kultivovaným přístupem pana Kubíka jsem byl velmi spokojen a určitě pokud situace bude vyžadovat,opět jej oslovím.

Mudr. Zdeněk Zelenka

Pan Kubík je velmi profesionální makléř se kterým jsem byla velmi spokojena. . Určitě doporučuji.

I.Ruzickova

Martine, naprosto precizní jednání, perfektní připravenost na nenadálé situace, dokonalé odborné znalosti a absolutní profesionalita z tebe dělá špičku.... Děkujeme za prodej domu a klobouk dolů za řešení všech komplikací kolem

Markéta Ulrychová

S prácou p. Kubíka sme veľmi spokojní, dobre nám poradil a kúpa prebehla bez problémov. Následne zabezpečil aj drobnú opravu. Je to skutočný profesionál. Komunikácia je bez problémov a v budúcnosti s ním budeme radi spolupracovať.

rodina Császtová

Více hodnocení

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT