Prodej pozemku, Zemědělská půda, 17330 m2

Josefov, okres Sokolov, Karlovarský

537 000 Kč
uvedená cena je cenou vyvolávací, včetně právních služeb a provize RK
ID
23510
Plocha
17330 m2

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivní aukční prodej zemědělských a lesních pozemků v katastrálním území Luh nad Svatavou, obec Josefov, okres Sokolov. Jedná se o pozemek p.č. 855 o výměře 3669 m² - trvalý travní porost p.č. 934 o výměře 13661 m² - lesní pozemek. Pozemky tvoří souvislý půdní blok. Pozemky se prodávají v elektronické aukci na portálu www.realaukce.cz dne 8.12.2021 v 9:00. Uvedená cena je cenou vyvolávací. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte se do aukce přihlásit. Prohlídky nejsou vzhledem k charakteru nemovitosti organizovány. Ev. číslo: 23510.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací