Prodej domu, Rodinný, 76 m2 novinka

Nižbor, okres Beroun, Středočeský

8 200 000 Kč
ID
22532
Hypotéka
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
76 m2
Zastavěná plocha
66 m2
Plocha pozemku
884 m2
Konstrukce
Montovaná
Podlaží
2
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
C - Úsporná
Terasa
Ano
Garáž
Ne
Robert Izak
Robert Izak
777 240 246
izak@reality11.cz
Richmond
Karla Engliše 13
Praha 5 150 00
Terasa 12m2
Terasa jako obytný prostor v letních měsících
Z terasy je krásný pohled na Křivoklátsko
na společné parcele je prakticky vybavená chatka
Zobrazit všech
37 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují Nižbor! Konečně zase krásné bydlení u Berounky! Kapesní domek 3+1 a vybavená chata na jednom pozemku 900m²! Montovaná hotová stavba, s nejmodernějšími technologiemi a nejlepšími izolačními vlastnostmi. V příjemném uspořádání vstupní chodby, ze které je hned vpravo vstup do prostorné koupelny s velkorysým sprchovým koutem, nebo doleva po příjemném smrkovém schodišti do patra. Rovně se vejde do obývací části ze které je vstup na terasu s krásným výhledem do kraje a na dolní zahradu. Terasa 12m² slouží jako příjemné rozšíření obývacího prostoru v letních měsících. Za obývákem je skryta moderně vybavená kuchyně. Když se vrátíme do vstupní chodby a odbočíme do patra po smrkovém schodišti, vstoupíme do prostorné ložnice s výhledem na lesy Křivoklátska. Vedle ložnice je další pokojík, který se hodí jako další ložnice nebo pokoj pro hosty. Nebo snad dětský pokoj? Dnes je využíván jako relaxační kout spolu s menší pracovnou. Skvěle využitý obestavěný prostor je na stejném patře rozšířen o úložnou komoru. V žádném domě neexistuje úložný prostor, který by zůstal nevyužit. Proto jsou tolik oblíbené. Stejně zajímavá komůrka se nachází i pod schodištěm, kde je mimo jiné prakticky zavěšen bojler na teplou užitkovou vodu. Zpátky na vzduch se nám naskytne pohled na svažitou zahradu, kde zůstala zachována původní chatička. S přistavěnou pergolou tvoří dokonalé zázemí pro návštěvu příbuzenstva nebo hostů s dětmi. I zde je dispozice velmi chytrá. Z malého zádveří vstoupíme do velkého pokoje s lůžky a kamínky, vpravo je vtisknuta malá kuchyňka, oddělená příčkou od koupelny, která je přístupná ze zádveří. Víc člověk k letnímu pobytu v přírodě nepotřebuje. Pro osvěžení je v dolním konci zahrady instalován bazén se slanou vodou a filtrací, zahrada je udržovaná s květinovými záhony, jejichž kvetoucí krása vynikne v následujících měsících. Při velikosti téměř 1000m² je dost prostoru na seberealizaci kutilů i zahrádkářů, při prohlídce se zájemci seznámí s nápady a idejemi, které už prodávající nestihli realizovat. Nemovitost je dobře přístupná po zpevněné komunikaci, disponuje vlastním parkovacím stáním a pěšky je na bus i vlak 10 minut. Ale nejlépe objevíte tento malebný kout přírody na toku Berounky sami při prohlídce. Ev. číslo: 22532.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací