Prodej pozemku, Pro bydlení, 1381 m2 novinka

Zdice, okres Beroun, Středočeský

2 762 000 Kč
ID
20536
Hypotéka
Plocha
1381 m2
Jana Moutelíková
Jana Moutelíková
776 663 363
rshberoun@reality11.cz
RSH BEROUN
Husovo náměstí 82/10
Beroun 266 01
Zobrazit všech
8 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rovinatého pozemku o výměře 1381m², v územním plánu veden jako plocha pro bydlení v rodinných domech. Pozemek se nachází v obci Zdice, v části sousedící s obcí Chodouň, 9 km jihozápadně od Berouna, 1 km od Zdic. Nájezd na dálnici D5 cca 5 minut autem, v Praze na Zličíně jste do 30 minut. Pozemek je zasazen do velice krásného prostředí nedaleko řeky Litavky, avšak zcela mimo povodňovou zónu. V současné době není oplocen. Na západní straně pozemek lemuje místní komunikace, nefrekventovaná, kde jsou vedeny inženýrské sítě v plném rozsahu. V ceně pozemku je i projekt na bungalov 4+kk s terasou, který je vytvořen tak, aby využíval veškeré výhody tohoto obdélníkového pozemku.
V obci Zdice je veškerá občanská vybavenost a zastávka busu směr Praha. V těsně sousedící obci Chodouň se nachází mateřská škola, obchod s potravinami, bio farma, hostinec a autobusová zastávka.
Financování hypotečním úvěrem rádi zajistíme. Ev. číslo: 20536.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací