Prodej pozemku, Pro bydlení, 806 m2 video

Králův Dvůr, okres Beroun, Středočeský

4 700 Kč za m2
ID
23421
Plocha
806 m2
Pavel Vališ
Pavel Vališ
602 604 606
valis@reality11.cz
RSH BEROUN
Husovo náměstí 82/10
Beroun 266 01
Spustit video
Zobrazit všech
13 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují koupi pozemku o výměře 806 m² umístěného dle platného územního plánu v ploše BI.2 - Bydlení individuální venkovského typu, ve které je hlavním využitím bydlení v rodinných domech. Pozemek leží na okraji obce v klidné lokalitě na okraji lesního masivu. Přístup z veřejné komunikace. Elektřina bude zavedena na pozemek, je možné se napojit na splaškovou kanalizaci a plyn. Připojení k obecnímu vodovodu je aktuálně nemožné, voda by měla být řešena studnou. Vyjádření společností Vodovody a kanalizace Beroun, a.s. a GasNet, s.r.o. a územně plánovací informaci zašleme zájemcům na vyžádání. K pozemku není zavedený chodník. Pro více informací kontaktujte realitního makléře. Financování hypotečním úvěrem zajistí realitní kancelář. Ev. číslo: 23421.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací