Prodej pozemku, Pro bydlení, 1100 m2 prodáno

Aldašínská, Jevany, okres Praha-východ, Středočeský

2 998 000 Kč
včetně provize a práv. služeb
ID
19487
Hypotéka
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
1100 m2
Elektřina
230V
Ing. Róbert Záboj
Ing. Róbert Záboj
731 533 725
zaboj@reality11.cz
VLTAVA
Petrohradská 6/7
Praha - Vršovice 101 00
Zobrazit všech
11 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavební parcely pro stavbu rodinného domu o velikosti 1.100 m². Pozemek je rovinatý, nachází se na východním okraji souvisle zastavěného území obce Jevany ul. Aldašínská. V okolí se nacházejí nové objekty k bydlení a přístup je po místní asfaltové komunikaci. Pozemek je již napojen na elektřinu a s možností napojení na veřejnou kanalizaci a vodu. Klidné místo, kousek od lesa na okraji státní přírodní rezervace Voděradské Bučiny. V Jevanech je samozřejmostí občanská vybavenost - mateřská škola, obchody, ubytovací zařízení, restaurace, dětské hřiště, atd. Velice příjemná a žádaná lokalita v klidu a zeleni s možností okamžité výstavby! Ev. číslo: 19487.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací