Prodej domu, Rodinný, 180 m2 novinka video

Kostelec nad Černými lesy, okres Praha-východ, Středočeský

5 745 000 Kč
ID
20255
Hypotéka
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
180 m2
Zastavěná plocha
223 m2
Plocha pozemku
1496 m2
Konstrukce
Skeletová
Podlaží
1
Stav objektu
Novostavba
Energ.třída
C - Úsporná
Energ.hodn.
121 KWh/m2/rok
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Michal Siňor
Michal Siňor
734 222 722
sinor@reality11.cz
Home
Kouřimská 115
Kolín 1 280 02
Spustit video
Zobrazit všech
29 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej samostatného, nizkoenergetického rodinného domu 5+kk, v obci Vitice - Hřiby vzdálené 12km od Kostelce nad Černými Lesy, kolaudovaného v r. 2010, situovaném na pozemku o výměře 1.496 m². Užitná plocha 180 m², zastavěná 223 m². Dům se nachází v zadní části ulice a tím zaručuje klidné a pohodové bydlení. Dispozice: vstupní chodba do tvaru písmene L, ze které je vchod do obývacího pokoje s jídelním a kuchyňským koutem, dětského pokoje se šatnou, další dětský pokoj nebo pracovna, ložnice, koupelny, WC a dvojgaráže. V kuchyni je spíž a vstup do malého pokojíku. Tento velkorysý prostor je propojen francouzskými dveřmi s východní terasou. Terasu lze krýt markýzou na dálkové ovládání . Podlahy plovoucí, dlažba a koberce.
Půda slouží jako skladovací prostor. Sádrokartonové stropy jsou zajištěny 25 cm silnou, foukanou izolací. Okna jsou plastová s dvojitým sklem.
Skelet domu je postaven ojedinělou technologií Durisol, která v zimním období zaručuje , že betonové jádro , které je chráněné polystyrenem nepromrzá a zajišťuje tak maximální tepelnou akumulaci v domě. V létě naopak tepelná izolace nepustí okolní venkovní teplo k chladnějšímu betonovému jádru a tím se dům nepřehřívá i přes 30 stupňové teploty. Teplotní výkyvy jsou díky této vlastnosti velmi pozvolné. Fasáda silikonová, vodorovně tahaná omítka. Vytápění zajišťuje ústřední elektrické vytápění, v případě topení v krbu je teplo vedené do radiátorů. Roční spotřeba dřeva 10 – 12 m3 s nákupní cenou 1.000Kč /m3. Měsiční náklady na bydlení 2500kč ( elektrika - voda)
Odpad je řešen vlastní čističkou, umístěnou na pozemku. Dům je napojen na obecní vodovod.
Parkování ve dvojgaráži s vraty na dálkové ovládání, lze parkovat i na pozemku u domu nebo na ulici před domem.
Na dvoře je postaven uzamykatelný zahradní domek, bazén, kotec pro psa a přístřešek pro uskladnění dřeva.
V nemovitosti je instalován zabezpečovací systém s ovládáním na bránu, garáž, zahradní domek a samotný dům. Občanská vybavenost: pošta, škola, školka a kulturní dům.
Dopravní obslužnost obce zajišťuje PID Praha a je na velice dobré úrovni ve směru na Český Brod a Kouřim.
Obec Hřiby se zapsala do historie památnou bitvou u Lipan v r. 1434. Na památku této bitvy byla v r. 1881 postavena 11 m vysoká mohyla, zapsaná na seznam kulturních památek.
S financováním této nemovitosti Vám velice rádi zdarma pomůžeme. Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 20255.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací