Pronájem pozemku, Ostatní, 2600 m2

Libenice, okres Kolín, Středočeský

25 000 Kč za měsíc
ID
21505
Plocha
2600 m2
Alena Severová
Alena Severová
734 222 622
severova@reality11.cz
Home
Kouřimská 115
Kolín 1 280 02
Zobrazit všech
9 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem komerčního pozemku o velikosti 2600 m² ve známé tržnici, fungující již od 90.let, v sousedství obce Libenice. Oplocená tržnice je situována hned vedle silnice I. třídy č. 38, která je třetí nejdelší v ČR a jedním z páteřních celostátních tahů. Je dlouhá 256 km a vede z Libereckého kraje přes Středočeský, Vysočinu do Jihomoravského kraje, na státní hranici s Rakouskem. V tomto místě denně projede několik desítek tisíc automobilů v obou směrech. Tržnice je tak celoročně velmi navštěvovaným a frekventovaným místem. V současné době zde najdete prodej ovoce, zeleniny, zahradních dekorací, občerstvení, venkovního kamene aj.
K dispozice je přívod vody a elektřiny. Pozemek je vhodný pro prodej zboží, jako výstavní plocha nebo jiné podnikatelské a obchodní využití. Měsíční nájemné je 25.000,- Kč. Ev. číslo: 21505.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací