Prodej pozemku, Pro bydlení, 994 m2 video

Hešova, Týnec nad Labem, okres Kolín, Středočeský

1 250 Kč za m2
ID
20498
Hypotéka
Plocha
994 m2
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Vlak, Autobus
Roman Ježek
Roman Ježek
777 293 566
r.jezek@reality11.cz
Home
Kouřimská 115
Kolín 1 280 02
Spustit video
Zobrazit všech
26 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej krásného, slunného pozemku o výměře 994 m² v Týnci nad Labem. Pozemek se nachází na jednom z nejkrásnějších míst ve městě – nad rybníky. Pozemek je v současné době veden jako zahrada a v územním plánu města je určen k zástavbě. V současné době je zatravněn a jsou na něm ovocné stromy. K pozemku je bezproblémový přístup po obecní komunikaci. Veškeré sítě – elektřina, voda a plyn jsou nedaleko od hranice pozemku. Kanalizace se již buduje a bude dokončena do max. dvou let. V okolí jsou lesy, řeka Labe, rybníky, cyklostezky. Ve městě je veškerá občanská vybavenost - obecní úřad, pošta, obchody, restaurace, MŠ, ZŠ, knihovna, sportovní hala, tenisové kurty, marina. Dopravní obslužnost: ČD, BUS. Dopravní dostupnost autem: Kolín 10 min., D11 10 min., Praha 50 min. V případě potřeby Vám zdarma zprostředkujeme velmi výhodné financování. Doporučuji prohlídku na místě. Ev. číslo: 20498.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací