Prodej pozemku, Pro bydlení, 907 m2 rezervováno

Ječná, Říčany, okres Praha-východ, Středočeský

2 290 000 Kč
včetně provize a práv. servisu
ID
15864
Hypotéka
Plocha
907 m2
Ing. Róbert Záboj
Ing. Róbert Záboj
731 533 725
zaboj@reality11.cz
VLTAVA
Petrohradská 6/7
Praha - Vršovice 101 00
Zobrazit všech
9 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemku pro stavbu rodinného domu. Celková plocha je 907 m², pozemek je rovinatý mírně skloněn na jih, situovaný na Praze - východ, na východním okraji Pacova u Říčan (část Říčan), 10 km od hranice Prahy. Klidné místo, které je součástí zástavby původních rodinných domů i novostaveb. K dispozici na pozemku je elektřina. Na pozemku byl již udělán geol. průzkum a je možnost vybudování studně. Přístup na pozemek je ze zpevněné obecní komunikace. Na prodej je i sousedící parcela stejné velikosti s předjednaným stavebním povolením. Velice příjemná a žádaná lokalita se skvělou dostupností do Prahy, kousek od parcely zastávka autobusu (PID, MHD) nebo kousek na dálnici D1. V Říčanech je samozřejmě kompletní občanská vybavenost- školy, školky, obchodní centra, zdravotní středisko, atd. Možnost okamžité výstavby! Ev. číslo: 15864.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací