Prodej pozemku, Ostatní, 53947 m2 novinka

Všenory, okres Praha-západ, Středočeský

ID
23430
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
53947 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Robert Macho
Robert Macho
775 572 535
robert.macho@reality11.cz
Středočeské
Pražská 1616
Mníšek pod Brdy 252 10
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují zajímavou příležitost s velkým investičním potenciálem. Prodej pozemků o celkové rozloze 53 947 m², v krásné lokalitě obce Všenory, ležící v Brdské vrchovině u řeky Berounky, v okrese Praha-západ.

Pozemky navazují na místní obytnou zónu. Jsou oddělené místní komunikací a tedy snadno dostupné. Horní pozemek se nachází v části "Plzeňka" a je určený pro umístění staveb pro sport a tělovýchovu. Spodní pozemek je potom pár metrů od řeky Berounky, a je přístupný i po polní cestě. Momentálně je určený pro realizaci staveb pro dopravu, rozvod energií, vodní hospodářství, zemědělskou prvovýrobu a pro bydlení vlastníka pozemku. Budoucí očekávaná změna na stavební pozemky, ale nabízí zajímavou investiční příležitost a lákavé zhodnocení.

Cena za m² je 790 Kč. Pozemky se nabízí jako celek, ale v případě vážného zájmu je možné jednat i o prodeji jednotlivých pozemků.

Nenechte si ujít tuto příležitost a pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 23430.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací