Prodej pozemku, Pro bydlení, 10352 m2

Kytínská, Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ, Středočeský

3 890 Kč za m2
ID
20532
Hypotéka
Plocha
10352 m2
Jiří Havelka
Jiří Havelka
603 863 078
havelka@reality11.cz
Richmond
Karla Engliše 13
Praha 5 150 00
Zobrazit všech
17 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují koupi stavebního pozemku v Mníšku pod Brdy, 15 min od hl. m. Prahy, s výbornou dopravní dostupností po D4. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, kromě připojení na veřejný vodovodní řad je možnost i vlastní studny. Určení pozemku dle v prosinci schváleného územního plánu sídelního útvaru Mníšek pod Brdy je BI, tedy bydlení v rodinných domech – městské a příměstské.Soukromí u tak velkého pozemku je zaručeno, díky hranicím lesa na severu a velmi málo frekventovanou komunikací na jihu.

Ve městě se nachází veškerá občanská vybavenost, základní škola ale řada dalších vzdělávacích zařízení. Nově lékařský dům s výběrem specialistů, na vjezdu do města obchody a další jsou v centru města. Restaurace, kavárny, vinotéky, penzióny... pořádá se zde v průběhu roku mnoho kulturních akcí. Samotné město se vyznačuje velmi zajímavou historickou pamětí, kterou připomínají dominanty na každém kroku (zámek, kostel, skalka a další).

Znamenitá výchozí dopravní pozice díky 15 km vzdálenému dopravnímu křížení D0 (pražský okruh) na letiště nebo do Brna. Ev. číslo: 20532.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací