Prodej komerčního objektu, Výroba, 620 m2

Kaplice, okres Český Krumlov, Jihočeský

ID
25051
Užitná plocha
620 m2
Zastavěná plocha
29 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Přízemní
Podlaží
1
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ne
Ondřej Prokopius
Ondřej Prokopius
603 399 899
prokopius@reality11.cz
Jižní
Velké náměstí 116/7
Písek 397 01

Popis nemovitosti

prodej malé vodní elektrárny - MVE. Vodní elektrárna je nedaleko obce Kaplice pod soutokem řeky Malše a Černé s dostatkem vody. Každý den je upouštěna voda z vodní nádrže po dobu cca 8h, což je pro MVE přínosem. Elektrárna má vlastní náhon i odtok a taktéž se nachází na vlastním pozemku. Velkou výhodou je možnost umístění mobilní chaty či maringotky. MVE disponuje 2x turbínou MT5. V současnosti je v provozu jedna turbína a na druhou je vše připravené. Bez větších zásahů může elektrárna generovat 4,5 KWh, ovšem maximální zisk při zapojení obou turbín dělá až 22 KWh. Spád MVE je 1,8 m a průtok 2,5m3/s, průtok se může zvětšit vyčistěním přítokovým a odpadní kanálem. Elektrárna je vybavena kamery. Vše legislativně v pořádku. Majitel poskytne maximální součinnost a podporu s přepisem, registrací a provozem. Jedná se o velice lukrativní investiční návratnost. Více informací po telefonu nebo na osobní prohlídce. Ev. číslo: 25051.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT