Prodej pozemku, Pro bydlení, 2272 m2 novinka

Humpolec, okres Pelhřimov, Vysočina

1 540 000 Kč
ID
18903
Hypotéka
Plocha
2272 m2
Zobrazit všech
8 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku v obci Hněvkovice u Humpolce. Jedná se o klidnou lokalitu na okraji obce, v blízkosti krásných lesů. Celý pozemek má plochu 2272 m² a je možné ho rozdělit na dvě menší parcely. Inžernýrské sítě - vodovod a elektřina jsou v blízkosti pozemku a bez problémů je možné jejich napojení. Kanalizace je plánována, ale v tuto chvíli k dispozici není, je tedy nutno řešit jímkou. Dle územního plánu nic nebrání stavbě rodinného domu. Pokud hledáte klidné místo pro život, je tento pozemek to pravé! Obec Hněvkovice nabízí základní občanskou vybavenost (autobusová zastávka a obchod). Obec se nachází ve vzdálenosti 5 km od města Humpolec, které nabízí kompletní nabídku služeb. Pro více informací kontaktujte makléře společnosti. Ev. číslo: 18903.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací