Prodej domu, Rodinný, 103 m2 novinka

Jiřice, okres Pelhřimov, Vysočina

4 690 000 Kč
ID
21564
Hypotéka
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
103 m2
Zastavěná plocha
100 m2
Plocha pozemku
550 m2
Konstrukce
Montovaná
Podlaží
1
Stav objektu
Na klíč
Energ.třída
B - Velmi úsporná
Elektřina
230V
Konektivita
Telefon, Internet, Kabelová televize
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Výtah
Ne
Terasa
Ano
Garáž
Ne
Zobrazit všech
13 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu s projektem na výstavbu a vlastním pozemkem o výměře 550 m², v obci Jiřice u Humpolce. V současné době je pro tento pozemek zpracován projekt na výstavbu přízemního rodinného domu o zastavěné ploše 103 m². Ve spolupráci se stavební firmou BOHEMIA Dřevostavby, a.s., která zajišťuje výstavbu je možné změnit jak samotnou dispozici RD, tak i typový projekt domu. Samozřejmostí je vlastní výběr materiálů, jako jsou podlahy, nebo obklady. Vybavení koupelny je kompletně na vašem výběru. Dokonce si můžete vybrat i mezi valbovou a sedlovou střechou.

Nemusíte se bát zdlouhavého papírování, nebo času stráveného na úřadech. Vyberete si svůj vysněný projekt, zvolíte dispozici a vše ostatní již za vás udělají odborníci. Největší výhodou je rychlost výstavby (max 1 rok).

V případě Vašeho zájmu o tuto nemovitost, vás spojíme přímo se zástupci BOHEMIA Dřevostavby a.s., kteří vám pomohou s výběrem konkrétního typu domu. Techničtí pracovníci vám vše do detailu vysvětlí a prodiskutují s vámi vaše nápady a přání.

Obec Jiřice je velmi oblíbenou a žádanou lokalitou pro stavbu rodinného domu. V obci naleznete obchod, restauraci, školu a školku. Veškerou ostatní občanskou vybavenost poskytne město Humpolec vzdálené 3 km.


Neváhejte si prohlédnout širokou nabídku domů na webu: https://bohemiadrevostavby.cz/

S financováním rádi pomůžeme.


V případě zájmu o více informací kontaktujte makléře. Ev. číslo: 21564.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací