Prodej bytu, 3+kk, 82 m2

Revoluční, Praha, okres Hlavní město Praha, Hl. m. Praha

12 600 000 Kč
ID
19240
Hypotéka
Užitná plocha
82 m2
Konstrukce
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Vlastnictví
Osobní
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Sklep
Ano
Podlaží
3. ze 5
Garáž
Ne
Zobrazit všech
20 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují V extrémně poptáváné lokalitě centra, blízko Vltavy a starého židovského města, s vynikající dostupností, geniem loci a prvky art deco, nabízíme nádherný, světlý, slunný byt, krásným typickým a rekonstrukcemi nedotčeným zjevem vstupní dvorany a recepce, čistými a teplými sklepními prostory, výtahem až do bytu ve třetím patře. Tento zcela ojedinělý byt, který se po dlouhé době v této lokalitě objevil na trhu, disponuje zádveřím o velikosti 6m², odkud se pokračuje do chodby (13 m²) s vestavěnými skříněmi a atypickým prosklením v efektním protáhlém zaklenutí, takže chodba je stále pod denním světlem. Z chodby jsou přístupné krásné světlé pokoje, nejdříve ložnice (19m²) a dalšími dveřmi se vstupuje do pokoje s oddělenou kuchyní (26,5m²). Protějšími dveřmi se vstupuje do menšího pokoje (17m²). Chodba je příliš chladný výraz pro příjemnou spojovací místnost, která je ukončena vstupem do koupelny. Celková výměra této rarity je 82m² a přesto že se nachází v totálním centru, hlavní souvislý pás okenních prvků (design? design!) je orientován do tiché ulice. Dostupové vzdálenosti jsou z říše snů. Anežský klášter 1 min, Palladium a Kotva 4 min, zastávka tramvaje půl minuty, metro 4 min, pošta 3 min, zdravotní klinika v Klimentské ulici 3 min, Pařížská ulice 7 min stejně jako Staroměstské náměstí, všechny významné restaurace a bary do 5ti min. Vltava teče před domem. Výhled na Pražský hrad, střechy a věže starého města na dosah. Skvělá investiční příležitost! Ev. číslo: 19240.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací