Prodej pozemku, Zahrada, 968 m2

Pod Písečnou, Praha 8 - Troja

9 995 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
24688
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
968 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Energ.hodn.
300 KWh/m2/rok
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Vlak, Autobus, Metro,
Zobrazit všech
25 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují koupi pozemku v lokalitě a katastrálním území Trója, Hlavní město Praha. Jedná se o pozemek o celkové ploše 968m² (z toho zahrada 920m² a rekreační objekt o zastavěné ploše 48m²). Pozemek je obdélníkového tvaru, svažitý, oplocený drátěným pletivem. K pozemku je nově vybudovaná asfaltová komunikace. Aktuálně je pozemek v územním plánu jako plocha PS - sady, zahrady a vinice, možnost hlavního využití: plochy pro výsadby ovocných dřevin a vinné révy. Přípustné využití: Užitkové a okrasné zahrady. Drobné vodní plochy, pěší komunikace a prostory. Komunikace účelové, sloužící stavbám a zařízením uspokojujícím potřeby plochy. V zadní části pozemku je umístěn zděný objekt - rekreační chata (stavba pro údržbu zahrady). Stavba byla postavena v roce 1975 a je vedena jako stavba trvalá. Jedná se o podsklepenou jednopodlažní stavbu s pultovou střechou. Dispozice: 1.PP - sklad dřeva, chodba, sklad, sklad ovoce; 1.NP - šatna, koupelna, předsíň, letní šatna, sklad nářadí. Z inženýrských sítí je na pozemek zavedena elektřina, městský vodovod a městská kanalizace. Na pozemek je přístup z ulice Pod Písečnou, Praha 8. V případě zájmu o více informací, případně o osobní prohlídku, kontaktujte makléře společnosti. Ev. číslo: 24688.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT