Pronájem komerčního objektu, Obchodní prostory, 23 m2 novinka

Arbesovo náměstí, Praha 5 - Smíchov

15 000 Kč za měsíc
ID
22520
Užitná plocha
23 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Po rekonstrukci
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Energ.hodn.
233 KWh/m2/rok
Garáž
Ne
Zobrazit všech
16 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem samostatného nebytového prostoru o rozoze 23m² v dentistickém zařízení - bělení zubů ve vyhledávaé lokalitě na Arbesově náměstí. Prostor je možné využívat společne se zařízenou recepcí, odpočívarnou pro lékaře, skladovacími prostory, a wc. V ceně jsou zahrnuty veškeré poplatky a energie. Ideální nájemce by myl dentista, zubař, lékař, masér, kosmetička. Prostor je volný od dubna. Pro více informací kontaktujte makléřku.

rental of a separate non-residential space with a floor area of ​​23 m² in a dental facility - teeth whitening in a sought-after location on Arbes Square. The space can be used together with a furnished reception, a rest room for doctors, storage space, and a toilet. The price includes all taxes and energy. The ideal tenant would be a dentist, dentist, doctor, masseur, beautician. The space is free from April. Contact the broker for more information. Ev. číslo: 22520.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací