Pronájem komerčního objektu, Výroba, 322 m2
pronajmuto

Františka Diviše, Praha 10 - Uhříněves

39 800 Kč za měsíc
ID
22116
Užitná plocha
322 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
D - Méně úsporná
Energ.hodn.
1 KWh/m2/rok
Garáž
Ne
Zobrazit všech
12 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují Nabízíme k pronájmu výrobní (dílna, truhlárna) nebo skladovací prostor o velikosti 322 m² a 350 m² nebo je možné tyto prostory spojit jako celek, který by poté činil celkově 672 m² v areálu Uhříněvsi, ulice Františka Diviše. Prostor je přístupný velkými vraty o šíři 3m rovnou z venku. Možnost parkování u prostoru. V areálu jsou společná sociální zařízení (WC, sprchy). Celý areál je pod uzamčením. Podružné měření elektřiny. V prostoru je možné využít plyn. Cena je stanovena podle výměry (DPH dle předpisů). Cena za služby je podle počtu osob,který vychází cca 500 Kč za osobu, V případě zájmu o další informace mne neváhejte kontaktovat.
Prostor o velikosti 322 metrů se pronajímá za 39 800 Kč měsíčně. Prostor o velikosti 350 metrů se pronajímá za 52 500 Kč měsičně. Uvedené ceny jsou bez Dph.
Prostor bude volný od 1.3.2021. Ev. číslo: 22116.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací