Prodej domu, Chaty, 35 m2 novinka

Plzeň, okres Plzeň-město, Plzeňský

1 590 000 Kč
ID
22793
Hypotéka
Umístění objektu
Polosamota
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
35 m2
Zastavěná plocha
35 m2
Podlahová plocha
35 m2
Plocha pozemku
465 m2
Konstrukce
Dřevěná
Podlaží
1
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Doprava
Autobus
Sklep
Ano
Garáž
Ne
kancelář Plzeň
kancelář Plzeň
722 818 550
k.plzen@reality11.cz
slusnymakler.cz
Klatovská třída 1078/116
Plzeň 301 00
Zobrazit všech
28 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej chaty se zahradou u řeky Úhlavy, v malé osadě o pěti chatách v blízkosti Plzně. Velmi klidné místo při cestě podél řeky mezi obcemi Plzeň – Radobyčice a Útušice, na přítoku malého potoka, který protéká přírodním koridorem zalesněné boční rokle.
Pozemek zahrady o celkové ploše 465 m² je orientovaný na západ, je oplocený a osázený vzrostlými okrasnými dřevinami. Starší chata o zastavěné ploše 35 m² je přízemní dřevostavba na kamenné podezdívce s malým sklípkem, s přistavěnou prosklenou verandou. Prostor chaty je rozdělen dřevěnou příčkou na obytnou místnost s kamny na tuhá paliva a ložnici. Kuchyňský kout je umístěn na verandě. V zahradě se dále nachází dřevěná kolna na nářadí a suché WC.
Chata je zapsána v katastru nemovitostí s číslem evidenčním. Celkový stavy chaty je zcela původní, předpokladem je kompletní rekonstrukce, případně výstavba nové chaty na stavebním pozemku. Chata je bez přívodu elektřiny, aktuálně je však v přípravě elektrifikace osady, je vypracován projekt a uzavřeny smlouvy s ČEZ a.s., realizace připojení plánována v průběhu roku 2022. V chatě je původní rozvod elektřiny na zdroj elektrocentrálou. Na pozemku není zdroj vody, užitková voda pro chatu byla čerpána čerpadlem podzemním potrubím z blízkého čistého potoka (aktuálně nefunkční). Chata se nachází v blízkosti řeky, je však vhodně umístěna v terénu a není tak ohrožena případnými povodňovými záplavami.
Přístup do osady je po zpevněné udržované obecní cestě, a to ze dvou směrů, od Radobyčic i od Útušic. Parkování možné z obou stran při okraji osady. Příjezd autem až k chatě není v současnosti kvůli terénu a stavu cesty možný (nedostupnost cca 80 m). Chata je v dosahu plzeňské MHD (zastávka Radobyčice), pouhých 15 minut chůze (cca 1,3 km).
Zajímavá příležitost k investici či k vybudování chaty pro rodinou rekreaci, v klidu přírody u řeky Úhlavy, a současně v blízkosti města Plzně.
Chata při prodeji ihned k dispozici. Financování koupě možné hypotékou, zajistíme pro Vás na klíč za nejvýhodnějších podmínek. Ev. číslo: 22793.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací