Prodej komerčního objektu, Ubytování, 110 m2

Stará, Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem, Ústecký

ID
22441
Užitná plocha
110 m2
Zastavěná plocha
55 m2
Plocha pozemku
200 m2
Konstrukce
Skeletová
Typ domu
Patrový
Podlaží
2
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
B - Velmi úsporná
Energ.hodn.
55 KWh/m2/rok
Vytápění
Jiné
Konektivita
Kabelová televize
Voda
Místní zdroj
Odpad
Veřejná kanalizace
Garáž
Ne
Marcela Vobrátilová
Marcela Vobrátilová
739 089 240
vobratilova@reality11.cz
North
Veleslavínova 3108/14
Ústí nad Labem 400 11
Zobrazit všech
9 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivně projekt StarIgloo - Dům pod hvězdami

StarIgloo: je stavebnice, která je vyrobená z kvalitních materiálů - profilů z leteckého hliníku a skelet z odolného polykarbonátu o tloušťce 5 mm, který je 250 x odolnější něž sklo a umožňuje snadnou, rychlou montáž, na vodorovné zpevněné ploše. Exkluzivně lze nabídnout doplňkové úpravy, například různé druhy podlah, osvětlení, vyhřívání a klimatizace.
Tento projekt poskytuje bezpečí v jakémkoliv podnebí a povětrnostních podmínkách. Dále je odolný proti mechanickému poškození. Jednotlivé moduly jsou variabilní a lze vybírat z hotových sestav, nebo připravit sestavu přímo na míru dle přání zákazníka.

StarIgloo: je vhodný pro hotely, rekreační komplexy - glamping, izolační covid jednotky, zahrady i parky, může plnohodnotně nahradit pergolu i zahradní domek či dům.

StarIgloo ø 2.1 m, je modul určený především pro užití jako koupelna. Díky průměru je vhodný také pro menší relaxační, nebo jídelní prostor pro dva, šatna k bazénu atd.
Pro postavení stavby dostačuje zpevněná vodorovná plocha. StarIgloo v ø 2.1 metrů v základní verzi jako jediný obsahuje podlahu.
StarIgloo v ø 2.1m lze plně vybavit sanitární technikou, topením, klimatizací, podlahou, osvětlením, nábytkem a doplňky, dle potřeb a požadavků.
Cena základní verze je 142.093 Kč bez DPH

StarIgloo ø 3.3 m, vystačí na skvělý prostor do každé zahrady, pro příležitosti rodinných oslav, relaxačního posezení či poležení, malý příbytek, nebo zastřešení venkovní vířivky atd.
V základní verzi dodáváno bez montáže a dopravy.
Cena základní verze je 171.834 Kč bez DPH

StarIgloo set ø 3.3 + ø 2.1 m, je využitelný jako mini obývací jednotka s vlastním sociálním zařízením. Ideální pro vytvoření ložnice pod hvězdami.
StarIgloo set ø 3.3 + ø 2.1 m obsahuje: polykarbonátové transparentní díly o tloušťce 5 mm, hliníkové základny, okna a dveře, voděodolný uzamykací systém, stínící systém a instalační materiál.

Všechny modely StarIgloo jsou v základní verzi dodáváno bez montáže a dopravy. Vybavení modulu se kalkuluje zvlášť.
Montáž Vám můžeme zajistit na přání, stejně jako dopravu na místo určení.
Cena základní verze je 297.405 Kč bez DPH

Lze objednat tyto verze:

ø2.1=3.5m², ø3.3=8.5m², ø3.5=9.6m², ø4.0=12.6m², ø4.5m=15.9m², ø5.0m=19,6m², ø5.32=22.2m², ø6=28.3m², ø9m=110m² ve dvou podlažích.

V případě jakéhokoliv bližšího zájmu nás neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 22441.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT