Pronájem pozemku, Ostatní, 1500 m2

Karlovy Vary, okres Karlovy Vary, Karlovarský

150 000 Kč za měsíc
Nabídnout cenu
ID
26145
Plocha
1500 m2
František Dvořák
František Dvořák
+42 060 3880965
f.dvorak@reality11.cz
slusnymakler.cz Karlovy Vary
Majakovského 707/29
Karlovy Vary - Rybáře 360 05
Zobrazit všech
16 fotografií

Popis nemovitosti

Dlouhodobý pronájem parkovací či manipulační zpevněné plochy o velikosti 1500m² v okrajové části Karlových Varů v obci Sadov s dobrou dostupností. Areál je oplocen se samostatným vjezdem a pojízdnými kódovacími vraty napojený na PC ochranu. Součástí pronájmu jsou dvě unimobuňky. Jedna složí jako šatna/kancelář, druhá je jako WC, sprchy a umývárna. Areál je napojen na obecní vodovod a elektřinu. Teplou vodu zajišťuje el. bojler, odpad je sveden do čistička odpadních vod, Aquatech. Součástí pronájmu je zpětná kauce a provize RK ve výši 50tis. Kč. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat k domluvení prohlídky. Ev. číslo: 26145.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT