Prodej domu, Rodinný, 370 m2 sleva

Nová Role, okres Karlovy Vary, Karlovarský

7 500 000 Kč
ID
20912
Hypotéka
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
370 m2
Zastavěná plocha
250 m2
Plocha pozemku
1200 m2
Konstrukce
Cihlová
Podlaží
2
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
C - Úsporná
Energ.hodn.
75 KWh/m2/rok
Balkón
Ano
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Zobrazit všech
25 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují koupi samostatných rodinných domů v rezidenční lokalitě Mezirolí. K prodeji je 9 nadstandardně velkometrážních domů o zastavěné ploše v rozmezí 228m² až 274 m², které disponují zahradami o výměře v rozmezí od 924m² až 2133m². Domy jsou dvoupodlažní, nepodsklepené zasazené do oplocených zahrad s dostatečným místem upravené, zpevněné plochy, sloužící k parkování na vlastním pozemku. Každý z domů má vlastní garáž průchozí do domu. V přízemí domů je prostorné zádveří a hala se vstupy do jednotlivých místností. V každém z nich je velkolepý obývací prostor s přípravou na krbová kamna a vstupem na zahradu. Dominantou nemovitosti je galerie horního patra s výhledem na okolí domu a pozemek. V přízemí je dále podle typu jednotlivých domů domu jídelna, kuchyň, pokoj pro hosty či pracovna, koupelna s toaletou a technická místnost. Mírnými úpravami lze první podlaží přestavět na samostatnou bytovou jednotku, nebo použít část prostor k podnikání jako ordinace, kancelář a pod. Dispozice patra je galerie se samostatnými vstupy do pokojů s koupelnami, pokojů, velké koupelny a šaten. Rezidence je postavena na slunném pozemku v blízkosti lesa a rybníku. Okolí domu je upravené, příjezdová cesta, chodníčky, parkovací místa, veřejné osvětlení. Dojezdová vzdálenost do Karlových Varů 7 minut autem. Veškerá občanská vybavenost v obci Nová Role cca 3 km od objektu. Kolaudace proběhla v roce 2013, domy byly doposud neobydlené, ale udržované, temperované. V celém objektu jsou 3 typy domů s rozdílnými dispozicemi interiérů. Voda z řádu, napojeno na obecní kanalizaci, vytápění elektřinou. V ceně domu instalace nového, tepelného čerpadla voda, vzduch, které zajistí snížení nákladů na provoz nemovitosti. Energetický štítek budov třídy C. Krásné, klidné místo pro milovníky světlého, prostorného bydlení, velkou rodinu či sídlo firmy. Ceny jednotlivých domů, dle velikosti pozemku v rozmezí od 7 400 000,-Kč do 8 350 000,-Kč. Financování koupě nemovitosti zajištěno hypotečním specialistou. Součástí prodeje je nabídka kompletního servisu služeb od úpravy zahrad až po zařízení a vybavení domů, dle požadavku klienta. Ev. číslo: 20912.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací